پرواز یکی از رمز ارزها

پرواز یکی از رمز ارزها

پرواز یکی از رمز ارزها

پیش بینی پرواز بی وقفه این رمزارز

 

اقتصاد نیوز : اتریوم، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، به‌دلیل جداکردن راه خود از بیت‌کوین، عملا مسیر جدیدی را دنبال می‌کند.

 

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا از امب کریپتو، این جدایی باعث شده‌ است که ارزش اتر، تعداد دامپ‌ها (هرگونه پایین آمدن غیرعادی قیمت) را که در بازار بیت‌کوین مشاهده می‌شود، محدود کرده و سریع‌تر بازیابی شود. با شروع این رقابت در سه ماهه سوم، تحلیلگران معتقد بودند که اتریوم در بین پنج گزینه برتر معامله‌گران آلت و هودل  قرار گیرد.

بر اساس تحلیل بازار از سوی سایت کوین بیوریو (Coin Bureau) اتریوم در ماه‌های آینده شانس بسیار بالاتری برای دستیابی به پتانسیل صعودی خواهد داشت. گروه اتریوم بی‌وقفه در حال تبدیل سیستم اثبات کار (PoW) موجود خود به اثبات سهام (PoS) بوده‌ است. بنابراین، تغییراتی که در اکوسیستم اتریوم اتفاق می‌افتد، پتانسیل آن را به‌عنوان یک رمزارز در آینده بالاتر می‌برد.

موسس این سایت، همان‌طور که صنعت رمزنگاری نیز به آن اشاره می‌کند، استقرار پروتکل بهبود اتریوم EIP ۱۵۵۹ را عامل اصلی این موفقیت عنوان کرد. این امر می‌تواند اتر را به دارایی ضد تورمی با فعالیت کافی تبدیل کند زیرا بخشی از کارمزد معاملات از بین رفته‌ است. منطق ارتباط بین عرضه و تقاضا می‌تواند منجر به افزایش ارزش اتریوم شود.

بر اساس توسعه شبکه فعلی و فعالیت‌های اساسی، اتریوم می‌تواند صعودی باقی بماند.

 

اقتصادنیوز

1400/5/26

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها