پرواز ناگهانی قیمت بیت کوین/طلا دیگر جذاب نیست

پرواز ناگهانی قیمت بیت کوین/طلا دیگر جذاب نیست

پرواز ناگهانی قیمت بیت کوین/طلا دیگر جذاب نیست

طلا به پایین ترین سطح در چهار ماه گذشته رسید، زیرا داده های قوی مشاغل ایالات متحده انتظارات را برای کاهش سریع اقدامات حمایتی فدرال رزرو تقویت کرد.
هر اونس طلای خالص با 2.0 درصد کاهش به 1727.97 دلار رسید. معاملات آتی طلا در آمریکا با 2.1 درصد کاهش به 1726 دلار و 50 سنت رسید.
به نظر می رسد مدیران پول آن را به عنوان جایگزینی برای طلا می بینند.
به گزارش کیتکو، فلزات همچنان از انعکاس گزارش شغل شگفت آور قوی جمعه گذشته آمریکا رنج می برند که شاخص های سهام ایالات متحده را به بالاترین حد خود رساند ، شاخص دلار آمریکا را افزایش داد ، و بازده خزانه داری آمریکا را افزایش داد (قیمت ها پایین آمد) – همه این عناصر نزولی برای فلزات بوده است.

اهمیت ارزهای دیجیتالی
بیت کوین آخرین بار با 5.99 درصد رشد به 46،486.77 دلار رسید. قیمت بیت کوین صبح روز دوشنبه از 46،000 دلار عبور کرد ، زیرا سنا همچنان به بحث درباره جزئیات خود در لایحه زیرساختی که هنوز تصویب نشده است ، ادامه داد.
یکشنبه شب ، سنا رای گیری در مورد لایحه زیرساخت را به روز سه شنبه موکول کرد تا فرصت بیشتری برای بحث در مورد دو اصلاحیه رقیب در مورد مقررات مالیات بر ارزهای رمزنگاری شده فراهم شود. طبق گزارشات، دولت بایدن می خواهد حدود ۲۸ میلیارد دلار درآمد مالیاتی از این بازار داشته باشد.

 

19 مرداد 1400

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها