ورود روزانه بیش از ده ارز رمزنگاری جدید به بازار

ورود روزانه بیش از ده ارز رمزنگاری جدید به بازار

ورود روزانه بیش از ده ارز رمزنگاری جدید به بازار

داده ها نشان می‌دهد روزانه بیش از ده ارز رمزنگاری جدید وارد بازار می‌شود.

 

داده های جدید نشان می دهد در 12 ماه گذشته نزدیک به 5000 توکن جدید ظاهر شده است که به طور متوسط ​​روزانه بیش از 10 سکه جدید است. این نشان دهنده بزرگترین افزایش YoY در تعداد رمزارزها از زمان شروع بیت کوین است، در این مدت صنعت دارایی های دیجیتال به بیش از 2 تریلیون دلار در کل بازار دست یافت.

علاقه به ایجاد رمزنگاری تا حد زیادی ناشی از افزایش قیمت بیت کوین در سال گذشته و همچنین افزایش مشارکت نهادها در این فضا است. همچنین نام هایی مانند ایلان ماسک و جک دورسی از این صنعت حمایت کرده و علاقه مندان خلاق را به این فضا کشانده اند.

این امر بازارها را تقویت می کند و توسعه دهندگان را ترغیب می کند تا روی ارزهای رمزنگاری شده‌ی خود کار کنند تا از، از دست دادن سود و تقاضای احتمالی جلوگیری کنند.

علاوه بر این دارایی‌های دیجیتالی به عنوان یک دارایی برای محافظت در برابر تورم، به ویژه در بحران اقتصادی ایجاد شده توسط کروناویروس، علاقه بالایی به دست آورده اند.

در حالی که سپتامبر 2020 شاهد سقوط بازارهای سهام بودیم، ارزهای رمزنگاری شده ارزش خود را حفظ کردند. این موضوع بیشتر سازندگان را ترغیب به سرمایه گذاری و توسعه در کلاس دارایی های نوظهور کرده است.

cryptopotato

1400/7/4

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها