هک 16 میلیون دلاری لیکوئید

هک 16 میلیون دلاری لیکوئید

هک 16 میلیون دلاری لیکوئید

لیکوئید، صرافی رمز ارز ژاپنی هک شد | 16 میلیون دلار دارایی ربوده شد

 

یک صرافی ارز دیجیتال در ژاپن موسوم به Liquid هک شد. در این هک 16 میلیون دلار سپرده به سرقت رفت. صرافی به دلیل هک شدن چند کیف پول آنلاین و به منظور جلوگیری از زیان بیشتر، تمامی دارایی ها را بلوکه و برداشت‌ها را به حالت تعلیق درآورد.

به گزارش دنیای ترید، به نقل سایت دبلاک کریپتو (theblockcrypto)، صرافی ژاپنی لیکوئید در توییتی اعلام کرد که کیف پول‌های ارز دیجیتال آنلاین آن در خطر است و این صرافی در حال انتقال دارایی خود به کیف پول‌های سرد (آفلاین) است.

بر اساس داده های بلاکچینی، چهار آدرسی که این صرافی منتشر کرده، در مجموع بیش از 80 میلیون دلار واریزی داشته‌اند که مقداری از آن به حساب‌های متعدد دیگر منتقل شده و 74 میلیون هنوز در این حساب‌ها باقی است.

آدرس بیت کوین، مقدار 106 بیت کوین به ارزش 4.7 میلیون دلار در تراکنش‌های متعدد، اما تنها از دو آدرس ارسال کننده دریافت کرده است. طی هفت ساعت گذشته، آدرس اتریوم به میزان 69 میلیون دلار اتر ETH و توکن های مختلف ERC-20 دریافت کرده است.

از حساب موجود در آدرس ترون Tron و ریپل XRP نیز، در مجموع به بیش از 10 میلیون دلار برداشت شده است.

مدت کوتاهی پس از افشای هک صرافی لیکوئید در توییتر، قیمت بیت کوین به زیر 45000 دلار رسید و اکنون در حدود 44.100 دلار در نوسان است.

 

دنیای ترید

1400/5/30

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها