همکاری Walmart با Litecoin

همکاری Walmart با Litecoin

همکاری Walmart با Litecoin

همکاری Walmart با Litecoin ممکن است با اتهامات مجرمانه مواجه شود.

 

در اوایل این هفته اخبار جعلی در مورد Litecoin به وجود آمد. این خبر جعلی ابتدا  Litecoin را بسیار بالا برد و با تکذیب آن افت شدید قیمت داشت. بر اساس تحقیقات روزیترز، Walmart Inc در مورد منبع خبر جعلی تحقیقاتی به عمل رساند و مشخص شد این منبع با Litecoin همکاری می‌کند.

در دنیای رمزنگاری توییتر قیمت ها دستخوش شایعات می‌شوند. این ماهیت بازار است و بدین طریق می‌توان برای سازماندهی طرح‌های دستکاری قیمت استفاده کرد. اما زمانی که فردی عمدا چنین تغییری در بازار ایجاد می‌کند، همه چیز متفاوت است.

 Walmart یک شرکت تجارت عمومی است و چنین تغییری ریسک بزرگی برای آن است. در ظاهر این اقدامات با هدف افزایش قیمت LTC بوده اما می‌توان ثابت کرد که این اقدام می‌تواند روی قیمت Walmart هم تاثیر بگذارد.

بر اساس قوانین اوراق بهادار، شخصی که عمدا اقداماتی علیه اوراق بهادار انجام دهد و این اقدامات فریبنده برای دستکاری بازار انجام شود، متقلب شناخته می‌شود، زیرا این اقدامات باعث تصمیم گیری های اشتباه سرمایه گذاران و از بین رفتن سرمایه آن‌ها می‌شود.

بر اساس این قانون محکومیت جرائم تقلب در اوراق بهادار ممکن است 5 سال زندان فدرال برای هر جرم یا پرداخت جریمع 5 میلیون دلار باشد.

 

1400/6/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها