همکاری TikTok با پلتفرم پخش موسیقی Audius

همکاری TikTok با پلتفرم پخش موسیقی Audius

همکاری TikTok با پلتفرم پخش موسیقی Audius

TikTok با پلتفرم پخش موسیقی Audius با رمزنگاری همکاری می کند.

پروتکل اشتراک گذاری موسیقی Audius به یکی از اولین پلتفرم های پخش تبدیل شد که با TikTok همکاری کرد و به کاربران امکان داد آهنگ ها را مستقیماً در برنامه محبوب به اشتراک بگذارند. در اعلامیه روز دوشنبه Audius گفت که در ایجاد ویژگی جدیدی به نام TikTok Sounds با TikTok همکاری کرده است. این ادغام به کاربران امکان می دهد تا آهنگها را که با پروتکل ایجاد شده اند با یک کلیک به TikTok صادر کنند تا در جهت ساده سازی فرایند پیش روند.

اگرچه Audius ادعا می کند که به دنبال استفاده از فناوری بلاک چین برای پاداش به تولیدکنندگان محتوا و همچنین افزایش شفافیت در پرداخت به هنرمندان است، اما به نظر می رسد ادغام با TikTok بیشتر در مورد موسیقی است تا پیام هایی در مورد ارزهای رمزنگاری شده یا تأمین مالی غیر متمرکز. به گفته براونینگ  تقریباً 95 درصد از کاربران Audius ” هیچ شناختی از بلاک چین در این موضوع ندارند.

با نزدیک شدن به یک میلیارد کاربر فعال ماهانه  TikTok در ماه جولای گزارش داد که 75 درصد از کاربران آن در ایالات متحده هنرمندان جدیدی را از طریق این برنامه کشف می کنند. Audius اکنون پس از راه اندازی در ماه اکتبر تقریباً 5 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد و بسیاری از نشانه های مدیریتی آن بر اساس تعداد جریانهایی که ایجاد می کنند به سازندگان اختصاص داده می شود. TikTok در حال حاضر به کاربران اجازه نمی دهد از پخش موسیقی حق امتیاز دریافت کنند، اما در عوض فرصت هایی را برای قرار گرفتن در معرض  تعامل با طرفداران ارائه می دهد.

1400/5/26

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها