همکاری Paxful و Lightning Network

همکاری Paxful و Lightning Network

همکاری Paxful و Lightning Network

همکاری Paxful و Lightning Network برای ارائه تراکنش های سریع تر و ارزان تر بیت کوین

 

صرافی دیجیتال همتا به همتا Paxful برای کاهش هزینه تراکنش ها و بالا بردن سرعت معاملات با Lightning Network ادغام شده است. این صرافی امروز اعلام کرد که پروتکل Lightning Network را در پلتفرم خود ادغام کرده تا برداشت ها و واریز های سریع و ارزان بیت کوین را به کاربران ارائه دهد.

Lightning Labs، ارائه دهنده زیرساخت های پرداخت، با این همکاری، مشتریان Paxful را قادر ساخته تا از شبکه Lightning برای معامله با یکدیگر یا پرداخت هزینه کالاها یا خدمات ذکر شده در این پلتفرم استفاده کنند.

به گفته الیزابت استارک، مدیرعامل و بنیانگذار Lightning Labs، استارتاپ مستقر در سانفرانسیسکو در حال ساخت فناوریی برای جذب میلیاردها دلار بیت کوین است و ادغام با Paxful یک گام بزرگ در راستای تحقق این امر است.

یکی دیگر از شرکتهای مطرح که برای ادغام با Lightning رقابت میکند، غول رسانه های اجتماعی توییتر است. جک دورسی، بنیانگذار و مدیرعامل آن، در اوایل سال جاری گفت که موضوع فقط زمان است‌. و همکاری آنها برای به ارمغان آوردن یک استاندارد رسانه های اجتماعی غیر متمرکز در نهایت شکل می گیرد.

با توجه به گزارش دی کریپت طی هفته گذشته، Paxful بیش از 38 میلیون دلار تراکنش را پشتیبانی کرده است.

با این تصمیم Paxful امکان تعامل و ارتباط با سایر پلتفرم ها و صرافیهایی از جمله Bitstamp ، Bitfinex ، Kraken و Bitrefill را نیز خواهد داشت.

 

1400/6/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *