همکاری کاردانو با کوینفرم (Coinfirm)

همکاری کاردانو با کوینفرم (Coinfirm)

همکاری کاردانو با کوینفرم (Coinfirm)

همکاری جدید کاردانو با کوینفرم (Coinfirm) بر ضد پولشویی

 

بنیاد کاردانو و کوینفرم از همکاری با یکدیگر خبر دادند. در بیانیه همکاری این دو نهاد آمده است که پیاده‌سازی این سرویس‌های تحلیل جدید تضمین خواهد کرد که کاردانو کاملا مطابق با دستورالعمل‌های FATF و سایر قوانین ملی و بین‌المللی خواهد بود.

از آنجایی که شبکه‌هایی نظیر کاردانو و اتریوم، بستری برای رمزارزهای نوپا فراهم می‌سازند، متعاقبا فرصت‌های کلاهبرداری، سرقت و پولشویی نیز افزایش می‌یابد. این موضوع، بدبینی نهادهای قانونگذاری به این شبکه‌ها را افزایش می‌دهد. در نتیجه، این امر ضروری است قبل از آنکه این نهادها از رشد شبکه‌های مذکور جلوگیری کنند، شفافیت مدنظر آنها فراهم شود.

مل مک‌کان (Mel McCann) رییس بخش فنی بنیاد کاردانو گفته است:

تحلیل‌های AML و CFT برای پذیرش گسترده رمزارزها در بازارهای قانونمند ضروری است. ابزارها و سرویس‌هایی که کوینفرم ارائه می‌‌دهد به تمام صرافی‌ها، متصدیان و تمام نهادهای شخص ثالث امکان می‌دهد تا تاریخچه توکن ADA که در اختیار دارند را رصد و پیگیری کنند.

فردریک گرگارد (Frederick Greggard) مدیرعامل بنیاد کاردانو، ورود یک میلیارد نفر به شبکه کاردانو طی پنج سال آینده را پیش‌بینی کرده است.

وی هم‌چنین در نظر دارد تا حداقل ۵۰ بانک را به بازار رمزارز ADA وارد کند و به دارندگان این رمزارز امکان دهد تا به آسانی به تبدیل ADA با ارزهای فیات بپردازند.

محبوبیت بنیاد کاردانو به بالاترین سطح خود رسیده است، به طوری که از لحاظ صحبت در شبکه‌های اجتماعی از بیت کوین نیز پیشی گرفته است.

1400/6/6

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها