هش ریت شبکه بیت کوین 3 برابر شد

هش ریت شبکه بیت کوین برابر شد

هش ریت شبکه بیت کوین 3 برابر شد

هش ریت شبکه بیت کوین از زمان ممنوعیت استخراج در چین ۳ برابر شده است

 

به گزارش کوین تلگراف، هش ریت شبکه بیت کوین پس از سقوط آن به‌دنبال ممنوعیت استخراج در چین در اوایل سال جاری، بازیابی قابل‌توجهی داشته است.

داده‌های شرکت تحلیلی کریپتوکوانت (CryptoQuant) نشان می‌دهد که هش ریت بیت کوین اکنون به ۱۵۰ اگزا هش بر ثانیه یا کوئینتیلیون هش بر ثانیه رسیده است.

بر اساس داده‌های بیت‌اینفوچارتس (Bitinfocharts) متوسط هش ریت بیت کوین یا همان میزان قدرت پردازش این شبکه، روز ۱۳ مه (۲۳ اردیبهشت) به رکورد تاریخی ۱۹۷.۶ اگزاهش بر ثانیه رسید. طی ۶ هفته پس از آن، با خاموش‌شدن ماینرهای استخراج در سراسر چین برای مهاجرت بزرگ ماینرها، هش ریت شبکه بیت کوین بیش از ۶۵ درصد کاهش یافت.

این معیار اکنون به سطوح اوایل ماه ژوئن (خرداد) نزدیک شده است و اگر این روند ادامه پیدا کند، می‌تواند در چند ماه آینده به رکورد جدیدی دست پیدا کند.

بازیابی هش ریت بیت کوین نشان می‌دهد که مهاجرت ماینرها به پایان رسیده است. این امر موجب افزایش سختی شبکه شده است. در آخرین تنظیم سختی شبکه در روز ۱۳ اوت (۲۲ مرداد)، این معیار ۷ درصد افزایش یافت. افزایش سختی شبکه بعدی به‌معنای افزایش هزینه‌های محاسباتی برای ماینرهاست، زیرا بیشتر ماینرهایی که پیش از این در چین بودند دوباره به شبکه بازگشته و برای دریافت پاداش استخراج بلاک رقابت می‌کنند. ارزیابی فعلی، ۱۲.۳۷ درصد افزایش را برای سختی بعدی شبکه پیش‌بینی می‌کند.

.

1400/6/4

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها