هشدار Coinbase در مورد تاثیر مقررات رمزنگاری بر درصد جمعیت ایالات متحده

هشدار Coinbase در مورد تاثیر مقررات رمزنگاری بر درصد جمعیت ایالات متحده

واکنش بازار رمزارزها به تصمیمات دولت‌های چین و آمریکا

Coinbase هشدار داد که مقررات رمزنگاری ممکن است  درصد جمعیت ایالات متحده را تحت تاثیر قرار دهد.

 

“لورنس زلاتکین”  معاون مالیاتی Coinbase مقررات عجولانه ای که لحظه آخر به لایحه زیر ساختی دوحزبی کنگره اضافه شده  مورد هدف قرار داده و قانونگذارن را به دلیل اعمال شتابزده اصلاحی که می‌تواند 60 میلیون آمریکیی را تحت تاثیر قرار دهد مورد سرزنش قرار می‌دهد.

وی در پست وبلاگی که در مدح لایحه زیر ساخت ها نوشته شده بود را به دلیل عدم وجود فرصت برای گفتمان عمومی درمورد قوانین انتقاد کرد و تخمین زد که 20 درصد مردم آمریکا در ارزهای رمزنگاری سرمایه گذاری کرده اند، وی بیان کرد: حق گفتگو از این مردم گرفته شده.

“زلاکتین” خاطر نشان کرد که خشم از این لایحه زیر ساختی از محدوده رمزنگاری فراتر رفته و باعث ایجاد اعتراض عمومی شده است که باعث شد سناتور در عرض چند روز با 80 نفر تماس بگیرد.

به طور خاص، مدیر اجرایی Coinbase تعریف گسترده ای از کارگزار دارایی دیجیتال ارائه داده  که میتواند الزامات گزارش دقیق به اعتبار سنجان و توسعه دهندگان نرم افزار را به انجام تعهدات خود در قبال صورتحساب فعلی، متعهد کند.

وی می‌گوید تا زمانی که اساسنامه می‌گوید توسعه دهندگان و معدنچیان و متولیان امر باید کاری غیر ممکن انجام دهند، هیچ وکیلی قادر به کمک کردن به آنها نخواهد بود و آنها به راحتی ورشکسته می‌شوند. این موضوع به نوآوری  آسیب می‌زند، برای توسعه یک فناوری مهم در مراحل اولیه، سیاست مالی باید متفکرانه باشد.

1400/6/1

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها