هزینه میلیون دلاری خاموشی های Binance برای معامله گران

هزینه میلیون دلاری خاموشی های Binance برای معامله گران

 هزینه میلیون دلاری خاموشی های Binance برای معامله گران

خاموشی های Binance میلیون ها دلار برای معامله گران کریپتو هزینه دارد.

 

صدها نفر از کاربران Binance به دنبال خسارت مالی هستند که به دلیل قطع خدمات عمده از دست داده اند. به گزارش فایننشال تایمز شرکت مالی سوئیسی Liti Capital فعالیت خود را افزایش داده و کمتر از 5 میلیون دلار به این گروه متعهد شده است و مبلغ 5 میلیون دلار به یک پرونده داوری بین المللی علیه Binance در هنگ کنگ کمک خواهد کرد. Liti Captial از شرکت حقوقی White & Case مستقر در نیویورک برای نمایندگی قربانیان کمک گرفته است.

پرونده داوری بین المللی ناشی از ضررهایی است که معامله گران در 19 مه 2021 هنگامی که بازار ارزهای دیجیتال در پی افزایش قوانین چین سقوط کرد، متحمل شدند. در این حادثه  بایننس همزمان دچار اختلال جهانی در پلتفرم آینده خود شد. این خاموشی به معامله گران اجازه داد تا از طریق سطوح بالای استقراض، روی چندین توکن دیجیتالی “شرط بندی فوق العاده” کنند. یک معامله گر ژاپنی که مایل به ناشناس ماندن است به فایننشال تایمز گفت: “هر دکمه ای را که فشار دادم، با اشکالاتی روبرو شدم” ، و افزود: “با دیدن خودم که 74000 دلار از دست داده ام بیهوش شدم”.

در ابتدا ، شش سرمایه گذار از استرالیا ، فرانسه ، اوکراین و ایالات متحده ادعا کردند که بایننس در مجموع بیش از 20 میلیون دلار به آنها بدهکار است. “دیوید کی” رئیس اجرایی Liti Capital گفت: به هر حال این پرونده به یک نقطه عطف تبدیل می شود. ما می خواهیم دریابیم که این محدودیت ها چه چیزهایی هستند. “کی” اشاره کرد که Binance از طریق یک شبکه جهانی گیج کننده‎ی اشخاص حقوقی درهم تنیده فعالیت می کند.

1400/5/29

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.