نگرانی تتر به دلیل ورود رقیب جدی!

رقیب جدی تتر! استیبل کوین فیسبوک وارد می‌شود!

 

دیوید مارکوس، عضو هیئت مدیره انجمن Diem و رئیس کیف پول ارز دیجیتال Novi، در پست اخیر وبلاگ خود اعلام کرد که سیستم پرداخت Diem تقریباً در همه ایالت‌ها مجوز گرفته است.

 

مارکوس در گزارش اخیر رسانه‌ای خود تحت عنوان استیبل کوین‌های خوب، پروتکلی برای پول و کیف پول‌های ارز دیجیتال، توضیح داد که چرا استیبل کوین می‌تواند تعدادی از مشکلات موجود در سیستم پرداخت بین المللی فعلی را برطرف کند و چرا فیس‌بوک وظیفه ایجاد کوین، شبکه و کیف پول مناسب برای آن را برعهده گرفته است.

<< من معتقدم اگر فرصتی برای ایجاد یک پروتکل باز و قابل همکاری برای پول در اینترنت وجود داشته باشد و واقعاً روش بازی را برای مردم و مشاغل در سراسر جهان تغییر دهد، هم اکنون است. این یک واقعیت است که ما به عنوان اعضای انجمن Diem، می‌توانیم به شرکت‌های بیشتر در ایجاد استاندارد کمک کنیم. >>

مارکوس در پایان اظهار می‌دارد که Novi (کیف پول ارزدیجیتال فیس‌بوک) آماده ورود به بازار است و برای برآوردن تمام نیازهای مقصدی که آینده پول در حال حرکت به سوی آن است، مناسب است و در عین حال از قوانین تبعیت می‌کند.

 

با توجه به اینکه Diem می‌تواند تا پایان امسال راه‌اندازی شود و در حال حاضر استیبل کوین اول یعنی تتر (Tether) با نگرانی از نبود وثیقه کافی روبرو است، محتمل است که Diem به یک استیبل کوین پیشرو، و شاید حتی به یک رمزارز پیشرو تبدیل شود.

 

1400/5/30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.