نوسان گیری توسط سه ارز دیجیتال

نوسان گیری توسط سه ارز دیجیتال

نوسان گیری توسط سه ارز دیجیتال

بهترین و پرسودترین سه ارز دیجیتال برای نوسان گیری تا نیمه شهریور 1400

 

رمز ارز شماره یک شهریور ماه: اولنچ (AVAX)

سقفی که آواکس (AVAX) توکن اولنچ، در بهمن ماه (فوریه) ایجاد کرد، حدود 59.96 دلار بود و این بسیار شگفت انگیز است زیرا قیمت توکن در ابتدا از 10 دلار شروع شد. بنابراین اکنون که یک موج صعودی قوی داریم، پیش بینی می کنیم که تا نیمه شهریور ماه (پایان آگوست) آواکس روی روند صعودی تا سقف ماه فوریه پیش برود.

رمز ارز شماره دو شهریور ماه: کاردانو

طبق نمودارها، فقط در ماه گذشته، قیمت ADA از 1.01 دلار به 2.25 دلار رسیده، یعنی بیش از 100 درصد رشد داشته است. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال در حدود 2.12 دلار است و به احتمال قوی، در طول این ماه رشد خوبی خواهد داشت. البته اکنون اواسط موج صعودی است و افرادی که زودتر وارد پوزیشن خرید شده‌اند، سود بیشتری داشته‌اند. با اینحال، پیش بینی می شود این توکن به بالاترین حد تاریخی خود برسد.

رمز ارز شماره سه شهریور ماه: اکسی اینفینیتی

اکسی اینفینیتی Axie Infinity تحولی بزرگ در صنعت ارز دیجیتال ایجاد کرده است ودر واقع یک بازی آنلاین بلاک چین محور است. تنها در ماه گذشته شاهد افزایش 275 درصدی این توکن بودیم که آن را به ترند مرداد ماه تبدیل کرد. در چند روز گذشته، به بالاترین قیمت تاریخی خود، یعنی 71.27 دلار رسیده و پیش بینی می‌شود که این افزایش تا نیمه شهریور ادامه داشته باشد.

1400/6/1

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها