نهنگ‌ها در حال جمع‌آوری بیت‌کوین

نهنگ‌ها در حال جمع‌آوری بیت‌کوین

نهنگ‌ها در حال جمع‌آوری بیت‌کوین

https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/07/bitcoin-whales-accumulated-over-3-billion-of-btc-while-buying-the-fear-analyst/

در سه هفته گذشته نهنگ‌ها بیش از سه میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده اند.

بر اساس گفته “ویل کلیمنت” تحلیل‌گر داخلی،در شبکه‌های اجتماعی ادعا کرد که در سه هفته گذشته در حالی که قیمت بیت کوین نزدیک به 3.000 دلار بود، نهنگ ها بیش از سه میلیارد دلار بیت کوین، که بیش از (96.044 دارایی بیت کوین) است، خریداری کرده اند.

طبق گزارش “CryptoGlobe” و اطلاعات موجود در “Glassnode” ذخایر بیت‌کوین در سیستم عامل‌های معاملاتی ارزهای رمزنگاری شده به طور مداوم در حال کاهش است و به طور متوسط ماهانه 36.000 بیت کوین از مبادلات خارج می‌شوند. این میزان در صرافی ها کاهش یافته، زیرا موسسات و سرمایه‌گذاران بزرگ به جای این‌که در حساب صرافی خود ذخیره کنند، به کیف پول امن ذخیره سازی خود منتقل می‌کنند. بر اساس گزارشات و معیارها مشخص شد که نهنگ‌ها در حال جمع‌آوری بیت‌کوین هستند، این درحالی است که سایر سرمایه گذاران از سقوط آن می‌ترسند.

گزارشات “Glassnode” همچنین خاطر نشان می‌کند که تعداد نهادهایی که بیت کوین را خریداری کرده‌اند در ماه می از حدود 250.000 به 300.000 افزایش یافته است. این نهادها هم در جایگاه خود، به عنوان یک خوشه منحصر فرد یا یک سازمان توصیف می‌شوند و به این ترتیب تعداد فروشندگان از 150.000 به 100.000 کاهش یافته است و حجم معاملات بیت کوین هم در اثر مداخلات نهنگ‌ها افزایش یافته است.

1400/05/04

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها