نشانه‌های صعود قیمت پولکادات

نشانه‌های صعود قیمت پولکادات

نشانه‌های صعود قیمت پولکادات

سه نشانه صعود قیمت پولکادات

 

افزایش حجم معاملات، هیجان سرمایه‌گذاران برای شرکت در مزایده‌های نزدیک پاراچین و موفقیت KSM، باعث شده سرمایه‌گذاران به DOT به عنوان آلت کوین بعدی که به بالاترین حد قیمتی خود می‌رسد نگاه کنند.

پس از اینکه هارد فورک لندن شبکه اتریوم در حل چالش‌هایی مثل هزینه‌های بالای تراکنش و ازدحام شبکه ، بهبود کمی ایجاد کرد، پلتفرم‌های قرارداد هوشمند لایه 1 سهم خود را از ماه آگوست در بازار افزایش دادند.

یکی از ده پروتکل برتر بازار که حرکت صعودی داشته اما هنوز مانند رقبای خودش رشد‌های شدید را تجربه نکرده پولکادات است. پولکادات (DOT)، یک پروتکل چند زنجیره‌ای است که بر ایجاد ارتباط بین بلاکچینی تمرکز کرده است.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که پس از کف‌سازی قیمت پولکادات روی 10.36 دلار در 20 جولای، قیمت DOT با افزایش 205 درصدی به 31.70 دلار در روز 31 آگوست رسید.

یکی از بزرگترین عوامل محرک برای اکوسیستم پولکادات، حراج‌های پاراچین است که در آن پروژه‌ها برای به دست آوردن یکی از اسلات‌های موجود از طریق رای جامعه پولکادات برای راه‌اندازی در شبکه، رقابت می‌کنند.

یکی دیگر از دلایل قدرت اخیر DOT تعداد زیاد پروژه‌هایی است که علاقه‌مند به دستیابی به اسلات پاراچین و راه‌اندازی روی این شبکه هستند.

سومین دلیل چشم‌انداز صعودی DOT افزایش حجم معاملات 24 ساعته آن است که در حال حاضر به سطحی رسیده است که از زمان فروش در بازار در اواخر ماه می دیده نشده است.

1400/6/13

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها