نداشتن تمایل به فروش دارایی، هولدرهای بیت کوین و اتریوم

نداشتن تمایل به فروش دارایی هولدرهای بیت کوین و اتریوم

نداشتن تمایل به فروش دارایی، هولدرهای بیت کوین و اتریوم

هولدرهای بیت کوین و اتریوم تمایلی به فروش دارایی های خود ندارند

 

گلسنود اخیرا گزارش کرده است که امواج انباشت بیت کوین و اتریوم در 4 ماه گذشته روند نزولی آشکاری داشته است. کوین هایی با سن کمتر از 3 ماه به احتمال زیاد در طول نوسانات بازار مصرف می شوند. سقوط نرخ انباشت این کوین های جوان نشان میدهد که مشارکت کنندگان ترجیح میدهند دارایی های خود را ذخیره کنند. باتوجه به گزارش کریپتوپوتیتو  BTCهای جوان در حال حاضر تنها 15 درصد از عرضه کلی را تشکیل میدهند و مقدار آنها رو به کاهش است.

نمودار اتریوم نیز شباهت های زیادی با بیت کوین دارد، ETHهای جوان در حال حاضر تنها 12.5 درصد از حجم عرضه در گردش را به خود اختصاص داده‌اند. گلسنود اذعان دارد که کوین های قدیمی تر (3 ماه تا 1 سال) از نظر آماری کمتر مصرف میشوند. همچنین افزود: افزایش نسبی آنها نشان دهنده افزایش نقدینگی است.

گلسنود این یافته ها را با معیاری بنام معیار سرزندگی تکمیل کرد. این معیار مشخص میکند که آیا کوین های قدیمی نسبت به عرضه کلی بیشتر انباشته (HODLing) میشوند یا تخریب (spending)  . این معیار از ماه ژوئن روند نزولی داشته، که نشان میدهد کوین ها بیشتر انباشت شده اند. اتریوم نیز الگوی مشابهی را داشته است.

Glassnode اینگونه نتیجه گیری میکند که از منظر عرضه همه چیز صعودی به نظر می‌رسد. به نظر میرسد اگر ادامه پیدا کند، تاثیر مثبتی بر قیمت ها میگذارد.

1400/6/10

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x