نابودی وجوه مشتریان از کوین بیس

نابودی وجوه مشتریان از کوین بیس

نابودی وجوه مشتریان از کوین بیس

چرا وجوه مشتریان از کوین بیس ناپدید می‌شود؟

 

CNBC نوشت بر اساس گزارشهای تعداد زیادی از مشتریان Coinbase، کاربران ناگهان متوجه ناپدید شدن وجوه از حسابشان می شوند و پشتیبانی ضعیف از مشتریان ، باعث می شود این کاربران در حالت تعلیق و عصبانیت قرار گیرند.

یکی از مشتریان Coinbase ، اظهار داشت که در ماه آوریل، چندین بار از سوی صرافی ایمیل حاوی هشدارهای امنیتی برای تغییر رمز عبور دریافت کرده است و پس از بی اعتنایی به این هشدارها، همه دارایی دیجیتال خود معادل 158 هزار دلار را از دست داده است.

یکی دیگر از مشتریان کوین بیس گفت، پس از ورود به پلتفرم کوین بیس در ماه مارس، تقریباً 35.000 دلار دارایی های مختلف ارز دیجیتال از حساب وی ربوده شده است. وی افزود:

تیم نظارتی Coinbase در نهایت با ارسال نامه‌ای اعلام کرد که معاملات در بلاکچین غیرقابل بازگشت هستند و افزود: بیمه نامه Coinbase سرقت از حساب های شخصی را پوشش نمی دهد.

در ماه مارس، یکی از مشتریان Coinbase مبلغی بالغ بر 100.000 دلار از موجودی حسابش ناپدید شده بود و این امر وی را به سوی شکایت علیه صرافی کوین بیس سوق داد.

در نهایت Coinbase به این شکایت پاسخ داد ، اما یکی از کاربران خطاب به این صرافی در کامنت‌ها نوشت:

شما فقط به افرادی که دنبال‌کننده‌های زیادی دارند پاسخ می‌دهید و به آنها کمک می‌کنید تا شهرتتان به اعماق جهنم سقوط نکند! ما چطور؟ 5 ماه بدون کمک! با حساب قفل شده! ماندیم.

.

1400/6/4

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها