میزان سرمایه گذاری Coinbase در رمزنگاری

میزان سرمایه گذاری Coinbase در رمزنگاری

میزان سرمایه گذاری Coinbase در رمزنگاری

Coinbase ده درصد درآمد خالص سه ماهه را در رمزنگاری سرمایه گذاری می‌کند.

 

Coinbase از یک ابتکار قوی برای سرمایه گذاری بیشتر درآمدهای خود در ارزهای رمزنگاری شده خبر داده است و می خواهد در پذیرش رمزنگاری یک الگو باشد. Coinbase با برنامه خود برای تبدیل شدن به یک حضور جهانی و به طور کلی، تبدیل به یک پلت فرم مناسب برای سرمایه گذاران شده است. این شرکت علاوه بر دستیابی به توافق با سرویس مخفی ایالات متحده ، نرم افزار پزشکی قانونی را به اداره گمرک و مهاجرت ایالات متحده فروخت.

Coinbase در 20 آگوست اعلام کرد که سیاست سرمایه گذاری خود را به روز کرده و سرمایه گذاری خود را در دارایی های رمزنگاری افزایش می دهد. این مبادله با بیان اینکه به اقتصاد رمزنگاری معتقد است انجام شد. این صرافی امیدوار است که در نهایت ابزار رمزنگاری بیشتری را تشویق کند.

این صرافی مستقر در سانفرانسیسکو می خواهد با الگوبرداری رهبری شود و با مشارکت در تجارت، پذیرش و سودمندی را تشویق کند. سیاست جدید سرمایه گذاری باعث می شود که Coinbase  (500 میلیون دلار) پول نقد و معادل آن را برای سرمایه گذاری اختصاص دهد و 10 درصد از درآمد خالص سه ماهه خود را به مجموعه ای از دارایی های رمزنگاری اختصاص دهد.

همانطور که Coinbase به درستی اشاره می کند، مجموعه دارایی های رمزنگاری شده می تواند اولین شرکت عمومی باشد که بیت کوین، اتر، اثبات سهام، DeFi و سایر دارایی های رمزنگاری را در این پلتفرم معامله می کند.

این صرافی در بیانیه ای اعلام کرد: ممکن است با بالغ شدن رشد اقتصاد رمزنگاری، تخصیص خود را در طول زمان افزایش دهیم. ما معتقدیم که در آینده، تعداد بیشتری از شرکت‌ها دارایی های رمزنگاری شده را در ترازنامه خود نگهداری خواهند کرد. امیدواریم با گنجاندن دارایی‌های رمزنگاری شده بیشتر در شیوه های مالی شرکت خود، بتوانیم گامی دیگر در جهت ایجاد یک اقتصاد رمزنگاری  بازتر برداریم.

 

1400/5/29

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها