موضوعات مهم در ارتباط با بیت کوین

موضوعات مهم در ارتباط با بیت کوین

موضوعات مهم در ارتباط با بیت کوین

5 موضوع مهم در ارتباط با بیت کوین، که می‌توان این هفته به آن توجه کرد.

 

با توجه به نمودار هفتگی قیمت بیتکوین به نظر می‌رسد رشد بازار ادامه داشته باشد. بیکوین هفته جدید را با حرکت به سمت اوج قیمتی خود آغاز کرد و توجه معامله‌گران را به خود جلب کرده و باید دید آیا در هفته سوم ماه نوامبر اوج قیمتی 100 هزار دلار دست یافتنی است یا خیر.

پس در این هفته به این 5 نکته دقت کنید:

  • قیمت بسته شدن کندل هفتگی بیتکوین ناامید کننده نبود و در محدوده 65,500 دلار و بالاتر از ماه‌های گذشته (Higher High) ثبت شد. موضوع دیگر انجام سافت فورک Taproot بود که باعث ارتقا شبکه بیتکوین شد اما به گفته مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری Capriole در حد انتظار مورد تمجید قرار نگرفت.
  • از نظر تحلیلگر PlanB، بیتکوین تا ابتدای ماه دسامبر به 98 هزار دلار و تا ژانویه 2020 به 135 هزار دلار خواهد رسید. این در حالیست که پیش‌بینی‌های وی برای سه ماه متوالی با درصد ناچیزی از خطا درست بوده‌اند.
  • با توجه به فعالیت هولدرهای بلندمدت، بیتکوین علیرغم نوسانات قیمتی به اواخر چرخه گاوی/صعودی خود رسیده است. بر اساس بررسی نمودارهای Glassnode، هولدرهای بلندمدت انباشت را متوقف کرده و در حال فروش پله‌ای کوین‌های خود هستند.
  • پس از ماه‌ها هش ریت شبکه موفق به بازیابی خود شده و به سطوح اواخر ماه آوریل رسید. درجه سختی شبکه نیز اکنون به اوج خود رسیده و با 4.7 درصد افزایش، برای نهمین بار متوالی تشدید شد.
  • نشانه‌هایی حباب قیمتی وجود دارد، به جز بیتکوین، سرمایه‌گذاران در بازارهای سنتی نیز هیجانی عمل می‌کنند. به طور کلی ماه نوامبر برای بازارهای سنتی و رمزارزها همواره یادآور رشد قیمتی بوده اما با هر تغییر در سنتیمنت کلان بازار می‌توان شاهد نوسانات بزرگ بود.

 

cointelegraph

1400/8/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *