موجودی در گردش دوج‎کوین(Dogecoin)

موجودی در گردش دوج‎کوین(Dogecoin) در اختیار فقط 0.01%  از هولدر هاست.

 

داده ها حاکی از آن است که سرمایه گذاران جدید دارایی خود را افزایش داده اند. تا ژوئیه 2020، (9درصد) از کل عرضه در اختیار سرمایه گذاران بود، در سال 2021 در پی افزایش محبوبیت این سکه این تعداد به 25 درصد افزایش یافته است. در حالی که سرمایه گذاران جدید دارایی خود را افزایش می‌دهند، سرمایه گذاران قدیمی دارایی خود را کاهش داده اند.

سرمایه گذاران قدیمی که تقریبا دو سال از دوج کوین استفاده کرده اند، از 30 درصد عرضه کل دوج کوین به 20 درصد کاهش یافته‌اند، زیرا این سرمایه گذاران به دنبال سودهایی هستند که افزایش قابل توجهی داشته باشد.

در حال حاضر 4 میلیون دارنده Dogecoin وجود دارد. اما در کمال تعجب  می‌ینیم که اکثریت عظیمی از این تعداد، دارای کوچکترین سهم دوج کوین هستند. داده ها نشان می دهد که 2.1 نفر از کل دارنده‎ها، کمتر از 100 دوج در کیف پول خود دارند. در حالی که اکثر سکه‎ها در اختیار نهادهای بزرگ است.

مهم ترین نکته این گزارش در مورد وال های این کوین است. اکثریت این کوین ها در اختیار اقلیت است. %82 از کل موجودی این رمزارز نزد تنها %0.01 از سرمایه گذاران است. تعداد 106 میلیارد دوج بین این وال ها تقسیم شده است که هر کدام حداقل 10 میلیون دوج در اختیار دارند.

به طور دقیق مشخص نیست که این نهادها، صرای های رمزنگاری هستند یا مشاغل مختلف که سکه های زیادی دارند، اما میزان دارایی آن ها به طور برجسته مشخص شده و در دست تعداد کمی از افراد قرار دارد.

 

1400/6/7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.