ممنوع شدن مشتقات رمزارز در آفریقای جنوبی

ممنوع شدن مشتقات رمزارز در آفریقای جنوبی

ممنوع شدن مشتقات رمزارز در آفریقای جنوبی

مشتقات رمزارز در آفریقای جنوبی ممنوع شد.

صرافی بایننس از خاتمه معاملات مشتقه رمزارز در آفریقای جنوبی در اوایل امروز خبر داد. صرافی بایننس اعلام کرد که برخی خدمات در منطقه مطابق با مقررات محلی متوقف می‌شود. خدماتی که بلافاصله خاتمه یافته‌اند شامل قراردادهای آتی و option، معاملات مارجین و اهرمی است.

صرافی بایننس اعلام کرد که کاربران فعلی 90 روز فرصت دارند تا موقعیت‌های باز خود را ببندند اما نمی توانند موقعیت جدیدی ایجاد کنند

این چهارمین اطلاعیه ای است که توسط این صرافی رمزنگاری مربوط به ارائه مشتقات رمزنگاری شده در سراسر جهان انجام می‌شود. این صرافی ابتدا عرضه مشتقات خود را در سراسر اروپا ، پس از آن استرالیا ، هنگ کنگ و اکنون آفریقای جنوبی بست.

در میان مجموعه ای اط اعلامیه ها برای اصلاح راه های خود با قانونگذاران سراسر جهان، این صرافی از نظر حجم معاملات به دنبال ایجاد یک دفتر مرکزی به عنوان بخشی از برنامه های بازنگری خود می‌باشد.

تاکنون بایننس معتقد بود که می‌خواهند غیرمتمرکز شوند، پس هیچ برنامه ای برای مقر اصلی نداشتند. با این حال هشدارهای نظارتی اخیر در تقریبا ده کشور در مورد مبادلات رمزنگاری، آن‌ها را مجبور کرد که به یک دفتر مرکزی متمرکز شوند.

coingape

1400/7/16

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها