ملحق شدن مهندس شرکت کوین بیس به BENQI

ملحق شدن مهندس شرکت کوین بیس به BENQI

ملحق شدن مهندس شرکت کوین بیس به BENQI

لوک یانگ بلاد، مهندس شرکت کوین بیس به پروتکل BENQI ملحق می شود

 

BENQI، اولین و بزرگ ترین پروتکل الگوریتمی نقدینگی بازار روی بستر اولنچ (Avalanche)، با خوشحالی انتصاب لوک یانگ بلاد به عنوان مشاور استراتژیک را اعلام می کند.

یانگ بلاد گفت:

“مدتی است که آنها را دنبال می کنم و خوشحالم که آنها توانسته اند به موفقیت های بزرگی دست یابند. به طور کل اولنچ، و مخصوصا BENQI، در جایگاه مناسبی برای ایجاد تکنولوژی هستند که به جای امور مالی سنتی، قدرت بیشتری به امور مالی غیر متمرکز (DeFi) می دهد.”

به عنوان مهندس ارشد بخش نرم افزار شرکت کوین بیس، یانگ بلاد مسئول توسعه محصولات جدید استیکینگ در فضای ابری کوین بیس است. پیش از ملحق شدن به کوین بیس و در سال 2019، او به عنوان معمار راه حل در آمازون مشغول به کار بود.

یانگ بلاد در فضای بلاک چین بیشتر به دلیل ساخت زیربنای استیکینگ در شبکه تزوس (Tezos)، مشهور است. زیر ساختی که آن را در زمان خود به معتبر ترین اثبات سهام غیر متمرکز تبدیل کرد. او همچنین استیبل کوینی الگوریتم دار به نام Kolibri و اوراکل قیمت Harbinger را ساخته است.

با رسیدن ارزش این پروتکل به 2 میلیارد دلار، اضافه شدن یانگ بلاد در این زمان می تواند به BENQI کمک کند تا به قله های بالاتری برسد. یانگ بلاد با سپری کردن زمان در اکو سیستم دیفای اولنچ، درباره امور مالی غیر متمرکز و سیستم های توزیعی بسیار شور و اشتیاق دارد.

 

1400/6/29

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها