ملاقات کمیسیون بورس آمریکا با SBI و CME

ملاقات کمیسیون بورس آمریکا با SBI و CME

ملاقات کمیسیون بورس آمریکا با SBI و CME

کمیسیون بورس آمریکا برای بحث در مورد ریپل با SBI و CME ملاقات داشته است

 

اسناد اخیری که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به دادگاه ارائه کرده است، جلسات مهم کارکنان این آژانس در مورد XRP را افشا میکند. شواهد حاکی از آن است که در این جلسات کمپانی SBI و CME نیز دخیل بوده‌اند.

کمیسیون بورس در مدارکی که اخیرا به دادگاه ارائه کرده لیستی از اسناد داخلی مربوط به جلسات خود را تهیه کرده است. این آژانس معتقد است که آنها محرمانه هستند و نباید در دسترس تیم ریپل قرار بگیرند. طبق گزارشات در واقع این کمیسیون قصد دارد از دسترسی ریپل به یادداشت های دست نویس خود که منعکس کننده ملاحظات آنها در مورد تنظیم دارایی های دیجیتال هستند، جلوگیری کند.

در سال 2018، نماینده گروه CME، بورس کالای شیکاگو، با والری شزپانیک، رئیس FinHub دیداری داشتند تا در مورد XRP گفتگو کند. شزپانیک همچنین در دسامبر سال 2017 با جو لوبین از Consensys ملاقاتی داشت. اما هدف اصلی ملاقات آنها هیچ وقت معلوم نشد.

در آگوست 2019، هستر پیرس، کمیسیونر دوستدار رمزنگاری و کمپانی بزرگ SBI Group ژاپنی، که یکی از شرکای اصلی ریپل است، درباره وضعیت نظارتی این ارز (XRP) بحث و گفتگو کردند.

با توجه به گزارشی که وبسایت یوتودی منتشر کرده، قاضی پرونده سارا نتبورن، گفت اسنادی را که ریپل به دنبال آنها است را به صورت محرمانه بررسی خواهد کرد. و آنها از نزدیک در جریان روند کشف نخواهند بود.

 

1400/6/25

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *