مفاخر،آرمان و چنوپا

مفاخر،آرمان و چنوپا

مفاخر،آرمان و چنوپا

افزایش سرمایه ۳ نماد بورسی

 

مفاخر

شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با نماد «مفاخر» اعلام کرد که گزارش توجیهی هیات‌مدیره شرکت به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۱۷‌میلیارد تومان به ۱۶۰‌میلیارد تومان از محل آورده نقدی سهامداران، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی و مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌‌‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی و ایجاد امکان تامین مالی مربوط به مخارج راه‌‌‌اندازی خطوط تولید دو محصول کابل شبکه و دوربین‌‌‌های مداربسته که در تاریخ ۳۰/ ۰۶/ ۱۴۰۰ به تصویب هیات‌مدیره رسید، جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارائه شده است.

آرمان

شرکت بیمه آرمان با نماد «آرمان» اعلامیه پذیره‌‌‌نویسی عمومی را در سامانه کدال منتشر کرد. با عنایت به مجوز افزایش سرمایه مورخ ۱۶/ ۰۹/ ۱۳۹۹ و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌‌‌العاده ۰۱/ ۱۰/ ۱۳۹۹ مبنی بر افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۱۵۰‌میلیارد تومان به ۲۵۰‌میلیارد تومان و با توجه به انقضای مهلت استفاده از حق‌تقدم مذکور برای تحقق افزایش سرمایه، به این وسیله تعداد ۶۳میلیون و ۸۷۴هزار و ۶۳۸ سهم هزار ریالی برای پذیره‌نویسی عمومی عرضه می‌شود.

چنوپا

شرکت نئوپان ۲۲بهمن با نماد «چنوپا» هم روز گذشته اطلاعیه‌‌‌ «اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی نسبت به گزارش توجیهی هیات‌مدیره در خصوص افزایش سرمایه شرکت» منتشر کرد.

هیات‌مدیره این شرکت در مورخ ۰۳/ ۰۶/ ۱۴۰۰ گزارشی مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ ۲‌میلیارد تومان به ۱۴۲‌میلیارد تومان از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار مالی و اجرای طرح توسعه را پیشنهاد کرده بود.

 

1400/7/2

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها