معرفی ویژگی های معاملات اجتماعی در اپلیکیشن های موبایلی KuCoin Exchange

معرفی ویژگی های معاملات اجتماعی در اپلیکیشن های موبایلی KuCoin Exchange

معرفی ویژگی های معاملات اجتماعی در اپلیکیشن های موبایلی KuCoin Exchange

صرافی KuCoin Exchange ویژگی های معاملات اجتماعی را در اپلیکیشن های موبایلی خود معرفی می کند.

صرافی KuCoin اعلام کرده است که چندین ویژگی مربوط به رسانه اجتماعی را در برنامه تلفن همراه خود معرفی کرده است. به طور خاص، این ویژگی ها در حال حاضر در فضای خاصی به نام KuCoin S  در دسترس هستند. در این زمان همه کاربران واجد شرایط می توانند قبل از راه اندازی برنامه KuCoin تجربه کاملاً جدیدی را تجربه کنند.

علاوه بر این ، KuCoin امیدوار است سطح رضایت کاربران و همچنین تقاضای روزافزون کاربران مبادله رمزنگاری را از طریق ویژگی های رسانه های اجتماعی افزایش دهد. با انجام این کار ، مبادله عمدتا افراد تازه واردی را که تازه وارد فضای رمزنگاری شده اند ، هدف قرار داد. در حقیقت ، این دستاورد هدف بلند مدت KuCoin برای به ارمغان آوردن تجربه رمزنگاری برای توده ها بوده است.

ویژگی های جدید تجاری یکپارچه رسانه های اجتماعی در نهایت باعث می شود KuCoin به بزرگترین پلتفرم معاملات اجتماعی در فضای رمزنگاری تبدیل شود. با استفاده از KuCoin S ، کاربران از دریافت جدیدترین اخبار رمزنگاری شده با الگوریتم های مبتنی بر Al بی بهره نخواهند ماند.

این به آنها کمک می کند تا سرمایه گذاران رمزنگاری شده ، لیست اخبار را کشف کرده و همچنین سرمایه گذاران و ترجیحات تجاری خود را بشناسند. در همین یادداشت ، کاربران می توانند با KOL ها تعامل داشته باشند ، در مورد موضوعات پرطرفدار رمزنگاری بحث کرده و در مورد استراتژی های معاملاتی اطلاعات بیشتری کسب کنند.

 

coinquora

1400/7/30

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *