مسدود کردن برنامه های میزبان NFT توسط اپل

مسدود کردن برنامه های میزبان NFT توسط اپل

مسدود کردن برنامه های میزبان NFT توسط اپل

Apple: برنامه های میزبان NFT برای App Store مناسب نیست.

 

گزارش شده است که Gnosis Safe یک کیف پول رمزنگاری که به کاربران امکان مدیریت دارایی های دیجیتالی در Ethereum را می دهد، دو هفته پیش سعی کرد نسخه جدید و به روز شده برنامه کیف پول iOS خود را در App Store منتشر کند.

 

با کمال تعجب اپل این انتشار را مسدود کرد، زیرا قابلیت ذخیره سازی NFT ها را دارد و اعلام کرد برنامه‌هایی که دسترسی به NFT ها از طریق موارد دیگری به غیر از خریدهای درون برنامه‌ای امکان پذیر می‌کند، دستورالعمل‌های App store را نقض می‌کنند.

اپل در ایمیلی به Gnosis اعلام کرده برنامه هایی که برای ذخیره سازی NFT یا سایز دارایی دیجیتالی هستند، برای App Store مناسب نیستند، پیشنهاد می‌کنیم این برنامه را حذف کنید.

ارتقا برنامه های کیف پول موبایل Gnosis Safe هیچ ارتباطی با NFTها ندارد و بدون هیچ مشکلی درحال فعالیت است،اما جالب است که  دیگر کیف پول های رمزنگاری iOS از جمله کیف پول رمزنگاری MetaMask   با بیش از 10 میلیون کاربر فعال ماهانه، به کاربران امکان می دهد NFT ها را در کیف پول خود ذخیره کرده و حتی به طور مستقیم بفروشند.

اپل گفت: برنامه‌های مربوط به کریپتو که NFT ارائه می‌دهند یا باید آن‌ها را به عنوان خرید درون برنامه‌ای در دسترس کاربران App Store قرار دهند یا آن‌ها را به طور کامل از برنامه حذف کنند.

 

1400/6/24

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها