مخالفت دادگاه با درخواست ریپل

مخالفت دادگاه با درخواست ریپل

مخالفت دادگاه با درخواست ریپل

دادگاه با درخواست ریپل مبنی بر دسترسی به سابقه معاملات کارکنان SEC مخالفت کرد

 

به گزارش کریپتوپوتیتو و بر اساس اسناد موجود، ریپل درخواست خود را در تاریخ 27 آگوست ثبت کرد. استدلال ریپل برای ثبت این درخواست این بود که مشخص شود کارکنان کمیسیون بورس XRP معامله کرده‌اند و حداقل موضع کمیسیون بورس در قبال توکن XRP مشخص شود. در نهایت، اگر همه چیز طبق استدلال ریپل جلو می‌رفت، این شرکت می‌توانست ثابت کند که کمیسیون بورس قبلاً XRP را اوراق بهادار در نظر نمی‌گرفته است.

در درخواست ریپل آمده است:

«متهمان استدلال می‌کنند که تصمیمات معاملاتی منفرد کارکنان، حداقل عدم وضوح وضعیت XRP و اینکه آیا کمیسیون بورس واقعاً معتقد است این ارز اوراق بهادار است را مشخص می‌کند. چنین شواهدی می‌تواند ادعاهای کمیسیون بورس مبنی بر اینکه متهمان بی‌پروا عمل کرده‌اند را تضعیف کند. متهمان ادعا می‌کنند که آنها حق دارند بدانند کمیسیون بورس به کارکنان خود اجازه داده است تا XRP را در بازار معامله کنند یا خیر.»

با این حال، سارا نتبورن با درخواست ریپل مخالفت کرد. استدلال کلیدی نتبورن برای رد این درخواست، عدم توجیه قانونی برای تأیید آن بود. قانون فدرال از حقوق حریم خصوصی کارکنان کمیسیون بورس و اوراق بهادار به عنوان شهروندان ایالات متحده آمریکا محافظت می‌کند.

نتبورن گفت:

«در رابطه با سوابق معاملاتی سالیانه که متهمان به دنبال آنها هستند، کنگره به منظور حفظ حریم خصوصی کارکنان دولت، افشای چنین اطلاعات مالی را از طریق قوانین و مقررات حریم خصوصی فدرال ممنوع کرده است.»

 

1400/7/1

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *