محکوم شدن 17 صرافی رمزنگاری در روسیه

محکوم شدن 17 صرافی رمزنگاری در روسیه

محکوم شدن 17 صرافی رمزنگاری در روسیه

17 صرافی رمزنگاری روسیه، از طرف دادگاه محکوم می‌شوند.

به دنبال تصمیم اخیر یک دادگاه منطقه ای، یک سری از صرافی های رمزنگاری در روسیه به دلیلی انتشار اطلاعات غیر قانونی در وب سایت خود، بسته می‌شوند.

 اگر اپراتورهای آنها صفحات وب غیرقانونی را حذف نکنند، تعدادی از وب سایت هایی که گزینه های مبادله و انتقال ارزهای رمزنگاری را با استفاده از روش های مختلف پرداخت ارائه می دهند، ممکن است توسط قانونگذار مخابرات روسیه ، Roskomnadzor مسدود شوند. این تهدید توسط دادگاه روسیه اعلام شده است.

به نقل از Forklog در اوایل ماه سپتامبر دادگاه منطقه Kushnarenkovsky در جمهوری فدراسیون روسیه تأیید کرد که اطلاعاتی که آنها منتشر می کنند طبق قوانین فعلی ممنوع است، در این بررسی 17 سایت صرافی تحت پیگرد هستند.

به گفته مرکز حقوق دیجیتال، یک شرکت حقوقی توسط اپراتورهای 6 صرافی رمزنگاری استخدام شده است، ظاهرا در تجمع مبادلات رمزنگاری Bestchange.ru شناسایی شده اند.

در چند سال گذشته وب سایت هایی با محتوای مربوط به خدمات بیت کوین و رمزنگاری اغلب با اقدامات محدود کننده در روسیه مورد هدف قرار گرفته اند. Roskomnadzor بیش از یک بار Bestchange.ru را مسدود کرد اما دسترسی به این سایت محبوب در نهایت بازیابی شد.

وکلای مرکز حقوق دیجیتال در حال آماده سازی شکایات رسمی با هدف لغو کامل تصمیم دادگاه هستند.

news.bitcoin

1400/7/18

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها