مجوز پردازش رمز ارزها به بانک های قزاقستان

مجوز پردازش رمز ارزها به بانک های قزاقستان

مجوز پردازش رمز ارزها به بانک های قزاقستان

قزاقستان به بانک‌های خود اجازه پردازش خریدهای رمزنگاری را می‌دهد.

https://cointelegraph.com/news/kazakhstan-to-reportedly-allow-banks-to-process-crypto-purchases

هدف یک پروژه جدید در قزاقستان این است که مشاغل محلی رمزنگاری بتوانند خدمات سرمایه گذاری رمزنگاری را به طور قانونی ارائه دهند. گفته می شود که دولت قزاقستان در حال برنامه‌ریزی است که به طور رسمی به بانک‎ های محلی اجازه دهد با ارزهای رمزنگاری شده حساب‌های بانکی باز کنند. در پی این خبر اعلام شد که چندین بانک به زودی در اختیار شرکت‌های خدماتی و مشاغل تایید کننده ارزهای رمزنگاری مانند بیت‌کوین قرار می‌گیرند. با استناد به این اخبار، هنوز مشخص نیست کدام بانک ها و صرافی ها ( برای کمک به بانک‎ ها) در این آزمایشات شرکت می‌کنند.

گفته می‌شود این طرح آزمایشی به مدت یک سال اجرا می شود و هدف آن این است که مشاغل رمزنگاری محلی بتوانند خدمات سرمایه گذاری رمزنگاری را به طور قانونی ارائه دهند و به سرمایه گذاران اجازه دهد ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین را با خیال راحت خرید و فروش کنند. به عنوان بخشی از این پروژه دولت قزاقستان خطرات احتمالی سرمایه‌گذاری دیجیتال را بررسی می‎ کند تا قبل از تصویب قانون با جزئیات آشنا شود.

این خبر در حالی است که جمهوری قزاقستان به دلیل سرکوب معادن رمزنگاری در چین، توجه ماینرها را جلب کرده است. برخی از بزرگ‌ترین شرکت‌های استخراج چینی مانند “” و “” همکاری خود با نهادهای قزاقستان و خدمات استخراج را در این کشور آغاز کرده اند.”آلن دود جیف” رئیس انجمن اظهار کرد با وجودیکه صنعت استخراج رمزنگاری در قزاقستان به سرعت در حال پیشرفت است، پیشنهاد انتقال شرکت چینی استخراج به این کشور هنوز زود است.

1400/05/05

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x