مجموعه NFT آمیتاب باچان ستاره بزرگ سینمای بالیوود

مجموعه NFT آمیتاب باچان ستاره بزرگ سینمای بالیوود

 مجموعه NFT آمیتاب باچان ستاره بزرگ سینمای بالیوود

آمیتاب باچان ستاره بزرگ سینمای بالیوود مجموعه NFT خود را راه اندازی می کند.

 

NFT ها در BeyondLife.club، توسط سرمایه گذاری مشترک بین شرکت تولید فیلم هندی Rhiti Entertainment و Guardian Link راه اندازی می‌شود. ‏BeyondLife.club به کاربران این امکان را می دهد تا NFT ها را با کارت های اعتباری یا از طریق پرداخت دیجیتال خریداری کنند.

NFT شامل پوسترهای اصلی فیلم با امضای باچان 78 ساله، آثار دیجیتالی پیکسلی به سبک CryptoPunk و نمایش روایت 135 بیت از کتاب Madhushala   است. “رای باچان” که از طرفداران NFTهای باچان است، درخواست خرید آن را داده است. مناقصه NFT ها در اکتبر 2021 آغاز می شود.

باچان که طرفدارانش او را Big B می نامند، دارایی خالص بیش از 400 میلیون دلار دارد، و در بیش از 175 فیلم بازی کرده است. باچان اولین سلبریتی خواهد بود که NFT های خود را در باشگاه BeyondLife.clou معرفی می کند.

NFT ها در سرتاسر جهان مورد توجه قرار گرفته اند و حجم فروش در نیمه اول سال 2021 به 2.5 میلیارد دلار رسیده است. افراد مشهور در عرصه ورزش و سرگرمی از NFT برای افزایش مشارکت طرفداران و کسب درآمد، از نام تجاری شخصی خود استفاده می کنند. برخی از افراد مشهور بین المللی که به گروه NFT پیوسته اند عبارتند از: پاریس هیلتون، اسنوپ داگ، الن دجنرس، تونی هاوک و لیندسی لوهان.

1400/6/10

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.