“مایکل ون دی پوپ ” به معامله‌گران هشدار می‌دهد

"مایکل ون دی پوپ " به معامله‌گرانی که در حال تعقیب اتریوم هستند هشدار می‌دهد، چشم‌انداز خود از بیت‌کوین و کاردانو را به‌روزرسانی کنند.

“مایکل ون دی پوپ ” به معامله‌گران هشدار می‌دهد

“مایکل ون دی پوپ ” به معامله‌گرانی که در حال تعقیب اتریوم هستند هشدار می‌دهد، چشم‌انداز خود از بیت‌کوین و کاردانو را به‌روزرسانی کنند.

 

مایکل ون دی پوپ، تاجر محبوب رمزارزها، نگاهی به وضعیت بیت کوین، اتریوم و کاردانو انداخته است. او می گوید که ممکن است یک واگرایی صعودی برای پلت فرم قرارداد هوشمند Cardano (ADA) شکل بگیرد. از نظر وی بالاترین سطح قیمت کاردانو ممکن است در ماه آینده به سطح حمایت این ارز تبدیل شود، زیرا شاخص RSI کاردانو، به طور کامل این مساله را تایید می‌کند.

ون دی پوپ یک سطح قیمت بحرانی را برای کاردانو در نظر دارد، او معتقد است که این ارز  برای شروع افزایش قیمت باید از محدوده 2.23 دلار عبور کند. او در مورد اتریوم نیز هشدار می‌دهد و معتقد است که اتریوم به زودی با یک حرکت اصلاحی روبرو می‌شود.

این تحلیلگر در مورد اتریوم می‌گوید :”در این سطح قیمتی، من به هیچ وجه دنبال معامله این ارز نیستم”.این تحلیلگر در مورد بیتکوین اظهار داشت : ما هنوز بالاتر از سطح مهم 59 تا 56 هزار گیر کرده‌ایم. ما از آن سطح جهش نکردیم، اما به نظر من حفظ حمایت در این محدوده‌ها همچنان بسیار مهم است.”

وی همچنین در مورد بیتکوین افزود: سطح مهم در حدود 61.5 هزار دلار است و ممکن است دوباره به محدوده بالاتر قیمتی صعود کنیم، در غیر این صورت یک ریتست مجدد در محدوده 58 هزار دلار ممکن است برای بیتکوین اتفاق بیفتد.

معامله‌گران در نظر داشته باشید که این گونه اخبار صرفا اظهارنظر شخصی افراد شناخته شده در حوزه رمزارزها است و نمی‌تواند مبنای انجام معاملات قرار بگیرد.

dailyhodl

1400/8/14

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها