“مارک کوبان” بر علیه “ایلان ماسک” اعلام کرد که پذیرش بیت کوین ادامه خواهد داشت.

“ماوریکس” مالک دالاس اعلام کرد که جایگزینی سیستم مالی بیت کوین برای جامعه و محیط زیست بسیار مثبت خواهد بود.

مارک کوبان سرمایه گذار و میلیاردر بزرگ از ایلان ماسک مدیر عامل تسلا در قطع پشتیبانی از بیت کوین حمایت نخواهد کرد.

در روز چهارشنبه “مارک دالاس” اعلام کرد که به پذیرش “اتریوم” و “بیت کوین” و “دوج کوین” به عنوان وسیله پرداخت و کالای تجاری ادامه میدهد.

او اعلام کرد که ما به حمایت از “بیت کوین” و “اتریوم” و “دوج کوین” ادامه میدهیم زیرا میدانیم که آنها جایگزین مناسبی برای طلا هستند و این مساله به کوچک شدن بانک ها و استفاده ازسکه به نفع جامعه و محیط زیست کمک میکند.

در روز چهارشنبه “ایلان” اعلام کرد که “تسلا” بیت کوین را به عنوان ارز قابل پرداخت پشتیبانی نمیکند زیرا با استخراج آن کربن زیادی تولید میشود و این اعلامیه باعث ریزش قیمت بیت کوین به زیر (50.000 دلار) و کاهش (10 درصدی) آن شد.

“ایلان ماسک” مدیر عامل “تسلا” همچنین در روز پنجشنبه با اشاره به استفاده از انرژی، نگرانی خود در مورد استخراج بیت کوین را اعلام کرد.

مصرف انرژی برای استخراج بیت کوین همچنان مورد بحث منتقدان است اما عده ای از طرفداران بیت کوین بیان میکنند که استخراج آخرین چاره برای تولیدکنندگان است .

همزمان  با “ماسک” که از پرداخت بیت کوین برای “تسلا” صرف نظر کرد، غول تولید وسایل نقلیه اعلام کرد که در انتظار سازمان حمایت از محیط زیست است.

“جو بایدن” رییس جمهور آمریکا بیان کرد که احتمالا در سال 2030 یکی از اعتبارات “تسلا” تولید کربن است که در سال 2020 رشد 20 درصدی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.