قیمت اتریوم با سرعت از “دوج کوین” عبور کرد!

قیمت اتریوم با سرعت از “دوج کوین” عبور کرده و به (4.000 دلار) رسید.

در طی این هفته بازار پیشرفت و متقاضی بالایی داشته و رمزهایی مانند “اتریوم”، ” دوج کوین” و “شیبا” به رکوردهای جدیدی دست پیدا کردند.

بیش‌تر هیجانی که پشت صحنه‌ی “دوج کوین” قرار دارد به “ایلان ماسک” مدیر عامل شرکت تسلا مربوط می‌شود که طرفدار “دوج کوین” است و باعث ایجاد هیجان در پشت صحنه‌ی این ارز میشود. از طرف دیگر اتریوم هم‌چنان به سمت (4.000 دلار) در حرکت است. لازم به ذکر است علاقه‌ی موسسات به ارزهای دیجیتال باعث شده که این ارزها در روند صعودی قرار بگیرند.

با توجه به بازار ارزها و بازار معاملات مشاهده می‌کنیم که قیمت اتریوم پس از سقوط به قیمت (3.418 دلار)، مجددا توانست قدرت خود را به دست آورد و با رشد (13 درصدی) مجددا به قیمت (3.952دلار) بازگردد.

در حالی که برخی از حرکت صعودی دومین ارز بزرگ (اتریوم) شگفت زده شده‌اند، “مارسل پچمن” تحلیل‌گر بازار توضیحاتی را ارائه داد که نشان می‌دهد اتریوم به راحتی تا (5.000 دلار) حرکت خواهد کرد.

در این بین، بیت کوین که از کانون توجه خارج شده بود، توانست از این فرصت به نفع خود استفاده کند و  بی سرو صدا توسط سرمایه گذارانی که قیمت را بالا می‌برند(گاوها)، خود را به قیمت بالای(59.000 دلار) برساند.

سکه های برجسته بازار را هدایت میکنند.

“دوج کوین” یکی از سکه های برجسته ایست که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است، این ارز تعداد زیادی از کاربران تازه کار را به خود جلب نموده است.

در یک هفته‌ی گذشته حدود (25 درصد) افزایش قیمت در “دوج کوین” را مشاهده کردیم، به این ترتیب در روز شنبه ارزش دوج کوین به بالاترین قیمت خود یعنی (0.75 دلار) رسید.

با توجه به این که همه‌ی توجه ها به سمت “دوج کوین” جلب شده بود، در همین راستا ارزهای دیگری مانند “شیبا” پس از دوروز، ارزش خود را به (1.100 دلار) رساندند.

در حال حاضر سرمایه‌ی  کل بازار ارزهای رمزنگاری حدود (2.463 تریلیون دلار) است که (44.8 درصد) این نرخ به بیت کوین تعلق دارد.

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *