قرارداد اسپانسری 3 ساله صرافی ByBit با Astralis و  Alliance

قرارداد اسپانسری 3 ساله صرافی ByBit با Astralis و  Alliance

قرارداد اسپانسری 3 ساله صرافی ByBit با Astralis و  Alliance

صرافی ByBit قرارداد اسپانسری 3 ساله با Astralis و  Alliance می بندد.

 

” ByBit” پلتفرم معاملاتی رمزنگاری، یک قرار داد سه ساله حمایتی با دو سازمان سوئدی Alliance و شرکت دانمارکی Astrallis امضا کرده است. در این معامله مبادلات مشتقات FTX انجام می‌شود و گواهی بر افزایش تمایل کارگزارن رمزنگاری به اهمیت ورزش است.

ByBit در اکوسیستم ارزهای رمزنگاری نمایندگی فعال دارد و Coingape در نوامبر 2020 شناور بودن مشتقات این شرکت را گزارش داده است. همچنین ByBit در ماه می یک محصول اَبَر استخراجی (Cloud Mining) راه اندازی کرده، این محصول ممکن است اتریوم را با 100 دلار استخراج کند. این شرکت در عرصه حمایت ورزشی نیز فعال است و علاووه بر جذب اسطوره های پوکر جهان، همکاری جهانی چند ساله با غول فوتبال آلمان “بروسیا دورتموند” هم امضا کرده.

Alliance و Astralis نامهای بزرگی در صنعت ورزش در اتحادیه اروپا به شمار می‌روند. Alliance یک شرکت با محوریت  بازیکنان است که به دلیل مشارکت در Dota 2 مشهور است و پیش از این بخشی از GoodGame متعلق به آمازون بود که  در سال 2016 مستقل شد. Astralis بر اساس پلتفرم رسانه Dexerto در Nasdaq دانمارک معامله می شود و بازیکنان ماهری دارد که در Counter Strike: Global Offensive شرکت می کنند.

ByBit هم از روال نظارتی مصون نیست و این اواخر به دلیل فشارهای نظارتی، حساب های تفن همراه چینی خود را بست و مشارکت اخیر با Alliance و Astralis فشار شرکت را برای ورود به دنیای رو به رشد نوآوری های دیجیتال بیشتر کرده است.

1400/6/2

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها