قابلیت برداشت ارز دیجیتال برای پلتفرم رابین هود

قابلیت برداشت ارز دیجیتال برای پلتفرم رابین هود

قابلیت برداشت ارز دیجیتال برای پلتفرم رابین هود

ایجاد قابلیت برداشت ارز دیجیتال از حساب برای کاربران پلتفرم رابین هود

 

طبق اطلاعات بدست آمده، پلتفرم معاملات خرد رابین هود در حال آزمایش ویژگی کیف پول دیجیتالی است که به کاربران اجازه برداشت دارایی های مختلف مثل بیت کوین را می دهد.

بلومبرگ در 21 سپتامبر ادعا کرده، تصاویری از قسمت برداشت وجه در نسخه آزمایشی این نرم افزار را مشاهده کرده است. با این که گزارشات پراکنده هستند، بلومبرگ همچنین ادعا می کند ویژگی در این کیف پول وجود دارد که کاربران قادرند توسط آن در کیف پول جدید یک دارایی دیجیتال ثبت نام کنند. این نرم افزار همچنین کد استناد به انتقالات ارزهای دیجیتال دارد.

در حال حاضر کاربران رابین هود تنها قادر هستند با استفاده از دلار آمریکا ارز دیجیتال خریده و آن را در پلت فرم معامله کنند. دلیل آن پشتیبانی نکردن نرم افزار از ارز دیجیتال در قسمت سپرده و برداشت وجه است.

سرویس های ارزهای دیجیتال، در درآمد رابین هود در سال 2021 نقش بسزایی داشته اند. طبق گزارشی 41 درصد از درآمد 565 میلیون دلاری 3 ماه دوم سال این شرکت از معاملات ارزهای دیجیتال تامین شده است. این در حالی است که این عدد برای سال 2020 تنها 5 درصد بوده است.

اوایل این ماه شرکت رابین هود عرضه ارزهای دیجیتال خود را با ارائه یک ویژگی سرمایه گذاری گسترش داد. طبق این ویژگی کاربران می توانند با استراتژی میانگین گیری وارد معاملات ارزهای دیجیتال شوند.

 

1400/6/31

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها