فشار بر فیس بوک توسط سناتورها

فشار بر فیس بوک توسط سناتورها

فشار بر فیس بوک توسط سناتورها

سناتورها فیس بوک را تحت فشار قرار می‌دهند تا کیف پول Novi را متوقف کنند.

 

کیف پول رمزنگاری شده فیس بوک تنها چند ساعت پس از راه اندازی ،  توسط سناتورهای کمیته بانکی سرنگون شد. فقط چند ساعت پس از راه اندازی آن، پنج سناتور خواستار بسته شدن فوری کیف پول جدید رمزنگاری شده فیس بوک شدند این سناتورها با Coinbase همکاری می‌کنند.

الیزابت وارن یکی از پنج سناتور مخالف بود که از مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک خواست تا پروژه را سریعا متوقف کنند. پنج سناتور دموکرات طی نامه ای به زاکربرگ در 19 اکتبر از مارک زاکربرگ خواستند به دلیل حاشیه های به وجود آمده درباره فیس بوک،  راه اندازی کیف پول های دیجیتالی Diem و Novi را متوقف کند.

Diem که پروژه بلندپروازانه فیس بوک برای استیبل کوین هاست و قبلاً با نام Libra شناخته می شد،  سالهاست مورد بررسی شدید و موانع نظارتی قرار گرفته و منجر به خروج تعدادی از شرکای اصلی از این پروژه شده است. Novi کیف پول رمزنگاری شده شرکت است که برای نگهداری توکن Diem و سایر استیبل کوین ها طراحی شده است.

همچنین اظهار شده است که شرکت Facebook همواره تصمیماتی را اتخاذ می‌کند که با ایمنی کاربران در تضاد است و این شرکت صلاحیت کافی برای مدیریت یک سیستم پرداخت و ریسک‌های مربوطه را ندارد.

 

cointelegraph

1400/7/28

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها