عمومی شدن سهام Binance US

عمومی شدن سهام Binance US

عمومی شدن سهام Binance US

به گفته چانگ پنگ ژائو Binance US بزودی سهامی عمومی می شود

 

  Binance.US بزودی به Coinbase می پیوندد. این صرافی قصد دارد در سالهای آینده به یک شرکت سهامی عمومی تبدیل شود. چانگ پنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر اجرایی Binance، گفت شعبه ایالات متحده این صرافی رمزنگاری میتواند روندی که صرافی Coinbase در پیش گرفت را دنبال کند. و عرضه اولیه سهام خود را در 36 ماه آینده آغاز کند.

ژائو در مصاحبه اخیر خود با The Information، فاش کرد. که Binance US که در ایالات متحده مستقر شده است، قصد دارد IPO خود را در سه سال آینده راه اندازی کند

: Binance  US کاری که صرافی کوین بیس انجام داد را انجام می دهد.

طبق گزارش کریپتوپوتیتو،  Coinbase، یکی دیگر از صرافی های رمزنگاری پیشرو اولین شرکت در این حوزه بود که سهام خود را به فروش عموم گذاشت. در اواسط آوریل، زمانی که کوین بیس IPO خود را آغاز کرد سهام آن در Nasdaq با قیمتی در حدود 400 دلار معامله میشد. اما در حال حاضر، سهام آنها به حدود 265 دلار کاهش یافته است.

به گفته ژائو، اگرچه بایننس توجه بسیاری از نهادهای نظارتی را جذب کرده، اما در سال گذشته بین 800 تا 1 میلیارد سود داشته است. بایننس اخیرا تمام الزامات FCA را رعایت کرده است. به این ترتیب، اداره راهبرد مالی (FCA) هفته گذشته اعلام کرد که دیگر مشکلی با بایننس ندارد و آنها اختلاقات خود را حل و فصل کرده‌اند.

1400/6/12

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها