طرح پیشنهادی ادغام اینترنت کامپیوتر با بیت‌کوین

طرح پیشنهادی ادغام اینترنت کامپیوتر با بیت‌کوین تصویب شد!

 

طبق این طرح پیشنهادی کاربران می‌توانند در بلاکچین اینترنت کامپیوتر و با استفاده از قراردادهای هوشمند، بیت کوین را بدون نیاز به کلید خصوصی ارسال، دریافت یا نگهداری کنند.

بر اساس اعلام بنیاد Dfinity که در حال توسعه فناوری بلاکچین Internet Computer است، این ادغام در نهایت به انجام تراکنش‌های بیت کوین با سرعت بالا و هزینه پایین منجر خواهد شد.

اگر این طرح مورد قبول واقع شود، جامعه اینترنت کامپیوتر قراردادهای هوشمند را از طریق کلیدهای رمزنگاری‌شده زنجیره‌ای به بیت کوین اضافه خواهد کرد. این عمل دو شبکه را با هم ادغام می‌کند و این امکان را به قراردادهای هوشمند اینترنت کامپیوتر می‌دهد تا بیت کوین را ارسال، دریافت یا نگهداری (hodl) کنند. در طرح پیشنهادی آمده است:

ما قصد داریم تراکنش‌های سریع و کم هزینه را با ایجاد قابلیت دفتر کل در بلاکچین اینترنت کامپیوتر ایجاد کنیم. این قابلیت به کاربران اجازه می‌دهد بیت کوین را به حساب‌های این دفتر کل وارد یا خارج کنند که نتیجه آن بیت کوین رپد شده در اینترنت کامپیوتر خواهد بود. دارندگان بیت کوین رپد شده می‌توانند هر زمان که بخواهند موجودی حساب خود را به آدرس بیت کوین خود منتقل کنند.

دومنیک ویلیامز (Dominic Williams) بنیانگذار، رییس و دانشمند ارشد Dfinity و اینترنت کامپیوتر اظهار داشت:

به طور کلی ما به بلاکچین سه‌گانه تشکیل شده از بیت کوین، اتریوم و اینترنت کامپیوتر معتقدیم چرا که این سه به عنوان مکمل یکدیگر عمل می‌کنند.

1400/6/30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.