طرح صندوق جدید بیت کوین

طرح صندوق جدید بیت کوین

طرح صندوق جدید بیت کوین

https://cointelegraph.com/news/10b-asset-manager-registers-new-bitcoin-fund-with-sec

طرح صندوق جدید بیت کوین توسط شرکت سرمایه‌گذاری 10 میلیارد دلاری “Stone Ridge” به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه می‌شود.

مدیر سرمایه‌گذاری شرکت “Stone Ridge Asset Management” برای افزودن بیت کوین به صندوق سرمایه گذاری خود، دفترچه جدیدی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده یا (SEC) ارسال کرده است. خبرنامه‌ی صندوق استراتژی بیت کوین “Stone Ridge” در روز جمعه در وب سایت (SEC) دیده شد، هر چند این پرونده مربوط به 26 ژاویه 2021 است. طبق این دفترچه، هدف صندوق سرمایه‌گذاری استراتژی بیت‌کوین، افزایش سرمایه است. این صندوق به دنبال قرار گرفتن در زیر مجموعه‌ی بیت کوین در بازارهای آتی است. همانطور که در این بیانیه می‌بینید:

“صندوق ابتدا استراتژی سرمایه گذاری خود را در قراردادهای آتی بیت کوین و وسایل نقلیه به طور مستقیم یا غیر مستقیم، به صورت مشترک، سرمایه‌گذاری می‌کند. در ضمن صندوق به طور مستقیم در بیت کوین یا دارایی های دیجیتال دیگر، سرمایه ‌گذاری نمی‌کند”.

برای ایجاد شرکت‌های مدیریت باز، از جمله صندوق‌های سرمایه ‎گذاری، پرونده ای تحت عنوان (A1) و در پلتفرم (SEC) ایجاد شد. در این دفترچه توضیح داده شده است که صندوق انتظار دارد که دارایی قابل توجهی از پول نقد، اوراق بهادار دولت ایالات متحده، اوراق بهادار با پشتوانه رهن و سایر دارایی ها داشته باشد. هدف صندوق سرمایه گذاری در زمینه دارایی های بیت‌کوین است. در سال جاری “استون ریج” برای قرار گرفتن در معرض دارایی های بیت کوین و سایر دارایی های جایگزین، دفتر چه راهنمایی ثبت کرد.

همچنین در “Cointelegraph” گزارش شده: “Stone Ridge” در ماه اکتبر حدود 10.000 بیت کوین از طریق (NYDIG) به عنوان بخشی از استراتژی سرمایه‌گذاری خریداری کرده است که این خرید همزمان با شروع روند صعودی در آوریل بود به 65.000 دلار رسید.

1400/05/04

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها