ضعف بیت کوین در مقاومت ۴۰.۰۰۰ دلاری

ضعف بیت کوین در مقاومت ۴۰.۰۰۰ دلاری

ضعف بیت کوین در مقاومت ۴۰.۰۰۰ دلاری

بیت کوین تا به اینجای کار نمایش ضعیفی در عبور از مقاومت ۴۰.۰۰۰ دلاری از خود نشان داده است!

روند صعودی که از ۳۰.۰۰۰ دلار شروع شده است ، با وجود رشد ۱۰.۰۰۰ دلاری تا به اینجا اما همچنان نمی توان از آن بعنوان صعودی قدرتمند نام برد . این مقاومت نقطه تصمیم گیری بازار است اما علائم عدم خوش‌بینی به این صعود زیاد هستند.

نخست آنکه شاهد یک واگرایی قدرتمند بر روی RSI هستیم و این واگرایی بر روی منطقه عرضه اتفاق افتاده است دوم آنکه صعودی شارپی شب گذشته بیشتر شبیه به یک حرکت توقف شکار است اندیکاتور ADXDI هم از پایان یک روند حکایت می‌کند بنابراین انتظار ریزش قیمت از نظر من احتمال حرکتی بالاتر خواهد بود.

ضعف بیت کوین در مقاومت ۴۰.۰۰۰ دلاری

اما اگر  استراتژی معامله گری آلفا را بخواهم برایتان بیان کنم :

همچنان اگر به توصیه های قبلی من عمل کرده اید و بر روی قیمت های ۲۸۰۰۰ الی ۳۲۰۰۰ وارد بازار شده اید اکنون زمان سیو سود و خروج از بازار است البته اگر دیدگاهی کوتاه مدت دارید اما اگر به قصد ۶ ماه یا بالاتر سرمایه گذاری کرده اید بهتر است آنچه را که دارید حفظ کنید و آماده خرید در قیمت های پائین تر نیز باشید اما اگر تاکنون خرید انجام نداده اید همچنان منتظر ریزش بازار باشید تا خرید خود را در محدوده های مناسب خرید انجام بدهید محدوده مناسب خرید در دو حالت ایجاد خواهد شد نخست در صورت ریزش بازار و دوم در صورت شکست مقاومت ۴۰.۰۰۰دلاری البته با یک کندل قدرتمند و سپس پولبک مجدد قیمت در همان سطوح فراموش نکنید که یک معامله گر آلفا بدنبال پیشگویی بازار نیست معامله گر آلفا در جستجوی فرصت مناسب و کم ریسک برای ورود به بازار است.

آنچه گفته شد تحلیل ها و نظرات شخصی من هستند و الزاما صحیح نخواهند بود لطفا چنانچه قصد انجام معامله را دارید فقط به نظر و صلاحدید خود اقدام کنید.

 

کامران انصاری

تحلیلگر، معامله گر و مدرس بازار های مالی

۱۴۰۰/۰۵/09

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها