ضرر کیف پول های فعال در بازار

ضرر کیف پول های فعال در بازار

ضرر کیف پول های فعال در بازار

چرا 34 درصد از کل کیف پول های فعال در بازار متحمل ضرر شدند؟

 

کاهش اخیر قیمت بیت کوین عواقب مختلفی داشته است. به جهت این کاهش ناگهانی، 34 درصد از کل کیف پول های بازار متحمل ضرر شده‌اند.

با توجه به گزارش منتشره شده در مجموع 8.4 درصد از ورودی های بازار بین قیمت 43000 دلار و 48000 دلار متمرکز شده است. و سقوط بیت کوین به زیر 43000 دلار تأثیر ناخوشایندی بر بازار داشته است.

هر زمان که بازار با نوسانات بیشتری روبرو شود، می توانیم تغییر نرخ سود موسسات را پیگیری کنیم. این امر به تریدرها اجازه میدهد موارد متعددی از جمله، هزینه ها، سطوح حمایت و مقاومت احتمالی و احساسات را تعیین کنند.

پیش از اینکه قیمت بیت کوین به 30,000 دلار برسد درصد موسساتی که در سود بودند به 70% رسیده بود. در سود نبودن یا به نوعی ضرر اکثریت تریدرها و موسسات فعال نشانه اصلی یک بازار نزولی است. با توجه به گزارش یوتودی آخرین روند افزایشی، که قیمت پادشاه رمزارزها را به سطح 60،000 دلار رساند با افزایش گسترده درصد سود شرکتها و موسسات همراه بود.

میانگین حجم ورود وجوه به بازار بیت کوین در حدود 20,000 دلار باقی مانده. و این بدان معناست که اگر بازار دچار سقوط 50 درصدی شود این سطح به عنوان یک سطح حمایتی قوی عمل میکند.

در حال حاضر بیت کوین با یک درصد رشد روزانه در حدود 43،000 دلار معامله می شود.

 

1400/6/31

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها