صنعت رمزنگاری، یک حباب کم ارزش

صنعت رمزنگاری، یک حباب کم ارزش

صنعت رمزنگاری، یک حباب کم ارزش

جان پاولسون: صنعت رمزنگاری یک حباب کم ارزش است

 

برخی از سرمایه گذاران بازار ارزهای دیجیتال  را محل مناسبی برای فعالیت سرمایه گذاران خرد نمی دانند. جان پاولسون، سرمایه گذاران میلیاردر، که یک دهه پیش بحران غیرمنتظره وام مسکن در آمریکا را پیش بینی کرده بود، به سرمایه گذاران هشدار میدهد.

طبق گزارش کوین گیپ  ، جان پاولسون از گمانه زنی های بیش از حد در فضای رمزنگاری ابراز نگرانی میکند. پاولسون 65 ساله، گفت که ارزهای رمزنگاری حبابی هستند که در نهایت بی ارزش می شوند.

وی افزود: من به کسی توصیه نمی کنم که روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند. این اولین باری نیست که دارایی های دیجیتال از طرف سرمایه گذاران بزرگ مورد انتقاد قرار میگیرند. غول های بزرگی مانند وارن بافت نیز به شدت از دارایی های دیجیتال انتقاد کرده اند.

علیرغم این واقعیت که ارزهای دیجیتال در مقابل طلا بسیار بهتر عمل کرده اند، پاولسون همچنان طلا را ترجیح میدهد. او معتقد است که با افزایش تورم، افراد تمایل دارند که دارایی های ثابت و پول نقد را کنار بگذارند. و بهترین گزینه طلا است.

علاوه بر این، با اشاره به افزایش 25 درصدی عرضه پول توسط Fed، وی اظهار دارد که تورم بیش از انتظارات فعلی خواهد بود. و بنابراین، طلا راه نجات است. وی در ادامه افزود ارزهای رمزنگاری شده در نهایت بی ارزش بودن خود را اثبات میکنند. و به محض پایان یافتن نقدینگی در بازار، طبق نظر پالسون، ارزش آنها به صفر می رسد.

1400/6/9

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها