صندوق سرمایه‌گذاری جدید بیت‌کوین

صندوق سرمایه‌گذاری جدید بیت‌کوین به سرمایه‌داران کمک می‌کند بدون خرید بیت کوین در معرض مبادلات و مدیریت بیت‌کوین قرار گیرند.

https://www.cryptoglobe.com/latest/2021/07/new-bitcoin-mutual-fund-makes-it-easy-for-investors-to-gain-exposure-to-btc/

“ProFunds” در بیانیه مطبوعاتی خود از راه اندازی “Bitcoin Strategy ProFund” (یک صندوق مشترک متقابل برای سرمایه‌گذاری درقراردادهای آتی بیت‌کوین) خبر داد.

این صندوق که هزینه کل آن 1.15% هزینه کل صندوق است، مستقیما در بیت‌کوین سرمایه‌گذاری نمی‌کند و هدف آن پیگیری عملکرد بیت کوین است.

این صندوق نیاز سرمایه‌گذاران به خرید یا نگه‌داری بیت‌کوین در صرافی ها را حذف کرده، در عوض سبد سهام به راحتی در معرض بیت کوین قرار می‌گیرد.

“مایکل ال ساپیر” مدیر عامل شرکت می‌گوید:

در مقایسه با خرید مستقیم بیت کوین که ممکن است شامل افتتاح حساب با یک طرف غیر قانونی باشد، “ProFund” به سرمایه‌گذاران این فرصت را می‎دهد با روشی که ده‌ها میلیون سرمایه‌گذار با آن آشنا هستند، در معرض بیت کوین قرار گیرند.

در حال حاضر ده‌ها شرکت سرمایه‌گذاری با وجوه قابل مبادله با بیت کوین ثبت نام کرده‌اند، اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تصمیمات خود را تا آن‌جا که می‌تواند به تأخیر انداخته.

 “بلومبرگ” خاطر نشان می‌کند:

با وجود برنامه هایی مانند “Revolut”، “PayPal”، “Robinhood”،”Cash App” خرید بیت‌کوین در سال‌های اخیر راحت تر شده است، ولی موسسات خرده فروش و سرمایه‌گذاران به محصولاتی با نظارت بیشتر نیاز دارند.

1400/05/09

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.