صعود بازار رمزارزها

صعود بازار رمزارزها

صعود بازار رمزارزها

بازار رمزارزها دوباره صعودی شد!

 

پس از توافق شرکت چینی اورگراند (Evergrande) برای پرداخت بدهی‌های خود و تصمیم فدرال رزرو به تداوم سیاست پولی فعلی خود، بازار ارزهای دیجیتال بازگشت قابل‌توجهی را تجربه کرد.

در تاریخ ۲۲ سپتامبر و پس از یک اصلاح ۴۸ ساعته که باعث شد قیمت بیت کوین (BTC) و آلت کوین‌ها به پایین‌ترین سطح خود برسد، اکوسیستم ارزهای دیجیتال بار دیگر علائم بهبودی از خود نشان می‌دهد.

در روزهای اخیر، سهامداران و سرمایه‌گذاران حوزه رمزارزها به شدت نگران ورشکستگی شرکت املاک و مستغلات چینی اورگراند بودند و می‌ترسیدند که این موضوع منجر به سقوط بازارهای مالی در سطح جهانی شود.

گذشته از اخبار منفی مربوط به شرکت اورگراند، اظهارات اخیر گری گنسلر (Gary Gensler)، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) نیز بازار ارزهای دیجیتال را به صورت منفی تحت تأثیر قرار داده بود. گنسلر در اظهارات جدید خود مجدداً بر برنامه‌های کمیسیون SEC برای سرکوب رمزارزها و بازار در حال رشد استیبل کوین‌ها تأکید کرده است.

با این حال، نگرانی‌های مربوط به اورگراند پس از آن‌که این شرکت املاک با دارندگان اوراق قرضه برای پرداخت بدهی‌های خود به توافق رسید، موقتاً رفع شد و آرامش دوباره به بازارها بازگشت.

از دست دادن اعتماد سرمایه‌گذاران به دلار آمریکا به دلیل تورم می‌تواند به معنای ورود پول بیشتر به بازار دارایی‌هایی مانند بیت کوین باشد. همین اتفاق نیز افتاد و بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته رشد چشمگیری را تجربه کرد.

 

1400/7/2

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها