صعود اتریوم، سولانا و پولکادوت به قله های تاریخی

صعود اتریوم، سولانا و پولکادوت به قله های تاریخی

صعود اتریوم، سولانا و پولکادوت به قله های تاریخی

اتریوم، سولانا و پولکادوت در رالی آلت‌کوین ها، به بالاترین قیمت‌های تاریخی خود صعود کردند.

 

در میان هیاهوی فزایندهای که در مورد متاورس و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFTs) وجود دارد، قیمت اتریوم (ETH)  – دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار – از مرز 4600 دلار آمریکا عبور کرد و امروز به بالاترین قیمت تاریخی 4634 دلار رسید.

سایر آلتکوین ها نیز به قله های جدید صعود کردند. بر اساس داده‌های CoinGecko، قیمت Solana (SOL)، ارز دیجیتال بومی بلاک چین اثبات سهام Solana با کارایی بالا، به بالاترین حد خود یعنی کمتر از 230 دلار آمریکا رسید.

بر اساس داده های CoinGecko،نشان DOT مربوط به ارز دیجیتال بومی شبکه بلاک چین پولکادوت، برای اولین بار در تاریخ 1 نوامبر از مرز 50 دلار آمریکا عبور کرد و در 2 نوامبر به بالاترین قیمت خود یعنی 53.04 دلار آمریکا رسید. ATH جدید DOT همراه با حراج های پاراچین مورد انتظار Polkadot است که انتظار می رود در این ماه برگزار شود.

اتریوم که میزبان اکثر پروتکل‌های دی‌فای، استیبل کوین‌ها و NFT است، ارزش بازار خود را به 538 میلیارد دلار افزایش داده است. طبق داده‌های CoinGecko، اتریوم در حال حاضر با قیمت ۴۵۶۲ دلار آمریکا از زمان انتشار معامله می‌شود.

کارشناسان بازار کریپتو به Forkast.News گفتند که سه ماهه چهارم معمولاً دوره افزایش قیمت برای بازار کریپتو است و آلت کوین ها به دنبال افزایش بیت کوین در حال افزایش هستند. بر اساس داده‌های CoinGecko، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 2.8 تریلیون دلار است.

 

forkast.news

1400/8/12

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.