صرافی کوکوین

کوین بومی صرافی کوکوین

 

توکن بومی کوکوین، در سال 2017 به عنوان یک سهم با مشارکت در سود عرضه شد و به معامله گران اجازه می دهد تا از افزایش ارزش کلی صرافی کوکوین سود ببرند.

این توکن به صورت یک توکن ERC-20 روی شبکه اتریوم شکل گرفت و توسط اکثر کیف پول های اتریومی پشتیبانی می شد. کل عرضه KCS 200 میلیون تعیین شد و برنامه ای برای بازخرید و سوزاندن 100 میلیون از آن در دستور کار کوکوین قرار دارد. دیر یا زود، با راه افتادن پلت فرم غیرمتمرکز کوکوین، KCS برای آن پلت فرم هم توکنی بومی به حساب خواهد آمد. همانطور که به کوینی بسیار کاربردی در شبکه ها و محیط های اجتماعی کوکوین بدل خواهد شد. پس بد نیست در مورد سرمایه گذاری روی این کوین بیشتر فکر کنید.

 

در حال حاضر، KCS با قیمت 11.07 دلار معامله می شود. قیمت اولیه امروز $ 10.80 بوده است. بنابراین، بازار صعودی یا گاوی به نظر می رسد.

اگر سطح مقاومت 12.03 دلاری را بشکند، با سطح مقاومت بعدی 13.31 دلاری رو به رو می شود. بنابراین، اگر قیمت KCS از این سطح خارج شود، معامله گران می توانند پوزیشن های لانگ خود ا باز کنند.

در حال حاضر، قیمت روی سطح فیبوناچی اصلاحی 11.70 دلار است. اگر توان خرس ها تا پایان روز قوی باقی بماند، به احتمال زیاد قیمت به زیر سطوح حمایتی اول، دوم و سوم به ترتیب 11.21 دلار، 10.25 دلار و 9.12 دلار کاهش می یابد.

 

1400/5/26

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.