صرافی غیر متمرکزSushiSwap فاش می کند که چرا پروتکل ها در لایه دو Optimistic Ethereum پیشرفت نمی کند.

ارائه دهنده راه حل های لایه دو OKS سال گذشته چندین پروژه از جمله Uniswap و Synthetix را در لیست سفید قرار داد و به آنها امکان دسترسی ترجیحی به پلتفرم خود را در زمان ساخت داد. SushiSwap همچنین مایل بود که در این لیست سفید قرار گیرد ، اما این اتفاق نیفتاد و توسعه رخ نداد. Optimism در اسناد رسمی خود به وضوح می گوید که استقرار قرارداد در شبکه اصلی Optimistic Ethereum در حال حاضر توسط یک لیست سفید محدود شده است.

در 11 آگوست جوزف دلونگ در بیانیه ای اعلام کرد که رد شدن SushiSwap برای قرار گیری در لیست سفید به این معناست که پروتکل هنوز مشتاق به استقرار زیاد در پلتفرم مقیاس بندی لایه دو نیست. وی دلیل استفاده ترجیحی را استفاده Sushiswap از راه حل مقیاس بندی در testnet و تلاش برای مذاکره با رهبری عنوان کرد.

در نهایت آن‌ها مجبور شدن بپرسند که آیا SushiSwap که از Uniswap به عنوان یک کلون در اواخر آگوست 2020 تولید شده، هنگام استقرار برخورد یکشانی دارد یا خیر. این پروتکل یک رویکرد انتظار و مشاهده را در پیش گرفته است که ترجیح می دهد پلتفرم‌های خنثی مانند ارائه دهندگان راه حل در لایه دوم Arbitrum در لیست سفید قرار گیرد.

 

 

21 مرداد 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.