صحبت های Vikram Pandit رییس گروه بانک مرکزی Orogen درباره ی رمزنگاری

صحبت های Vikram Pandit رییس گروه بانک مرکزی Orogen درباره ی رمزنگاری

صحبت رییس بانک کانادا درباره ی بیت کوین

صحبت های Vikram Pandit رییس گروه بانک مرکزی Orogen درباره ی رمزنگاری

 

به گفته ویکرام پاندیت، رئیس گروه Orogen و مدیر عامل سابق سیتی گروپ، همه موسسات مالی بزرگ به زودی به تجارت ارزهای دیجیتال فکر خواهند کرد.

پاندیت در رویداد جشنواره فین‌تک سنگاپور در بخشی از هالیندا بلومبرگ گفت: «در یک تا سه سال آینده، هر بانک بزرگ و یا شرکت‌های اوراق بهاداری، فعالانه به این فکر خواهند کرد که « نباید دارایی‌های دیجیتال را نیز معامله کنم؟»

پس از سال‌ها کناره‌گیری از ارزهای دیجیتال، برخی از غول‌های وال استریت به این ایده علاقه نشان می‌دهند. JPMorgan Chase & Co و Bank of America از جمله بانک‌های ایالات متحده هستند که برای ارزهای مجازی که به سرعت در حال توسعه هستند، استخدام می‌کنند.

شرکت گلدمن ساکس، معاملات آتی ارزهای دیجیتال را آغاز کرده است و هفته گذشته، بانک مشترک المنافع استرالیا اعلام کرد که به مشتریان امکان خرید، فروش و نگهداری دارایی‌های کریپتو را ارائه می‌دهد.

همچنین پاندیت در شرکت های رمزنگاری از جمله Coinbase Inc  و Alchemy Insights Inc سرمایه گذاری کرده است. پاندیت گفت: “امید بزرگ من این است که بانک های مرکزی در سراسر جهان مزایای ارز دیجیتال بانک مرکزی را درک کنند و به سمت پذیرش آن حرکت کنند.”

 

bnnbloomberg

1400/8/17

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها