شفاف سازی برداشت های نهایی بانک فدرال

شفاف سازی برداشت های نهایی بانک فدرال

شفاف سازی برداشت های نهایی بانک فدرال

صندوق بین المللی پول(IMF) به دلیل موثر بودن سیاست‌های انبساطی فدرال رزرو (Fed)، خواستار شفافیت برنامه‌های برداشت می‌باشد.

هیئت اجرایی صندوق بین‌المللی پول (IMF) در روز پنجشنبه بیان کرد که سیاست اجرایی فدرال رزرو (Fed) آمریکا در دوران کوید-19 و حمایت آنها برای عبور از بحران تورم 2% در کوتاه مدت بسیار موثر بوده است.

هیئت مدیره صندوق با انتشار گزارشی در مورد ارزیابی سالانه سیاست‌های اقتصادی آمریکا، بیان نمود که بانک فدرال باید برداشت نهایی از صندوق پول و خرید دارایی‌ها را به صورت شفاف و منظم اعلام کند.

(IMF) نگرانی خود را از بالا بودن نرخ بهره در آمریکا اعلام کرده و بیان کرد که این موضوع باعث تخلیه سرمایه از بازارهای نوظهور می‌شود.

مدیر انتقال صندوق بین‌المللی پول این اطمینان را می‌دهد که سیاست پولی از اقتصاد کشور پشتیبانی خواهد کرد تا برای مقیاس نهایی خرید و برداشت از محل صندوق آماده شوند و از سوء تفاهم در بازار و ایجاد نوسان در قیمت‌ها جلوگیری کنند.

صندوق بین‌المللی پول گفت که دولت متحد باید هزینه‌های خود را برای برنامه‌هایی که بیشترین تأثیر را بر روی بهره وری، مشارکت نیروی کار، کاهش فقر و انتقال به یک اقتصاد کم کربن دارند، در اولویت قرار دهد.

صندوق همچنین برای افزایش در آمدهای مالیاتی، کارهایی مانند حذف مالیات خانواده‌های کم‌ درآمد، افزایش مالیات املاک و اصلاح مالیات مشاغل را پیشنهاد داد. این روش به معنای ایجاد انگیزه‌ی تقاضای کم‌تر اما پایدارتر اقتصادی است. با این کار خطرات کوتاه مدت ناشی از تورم و افزایش پایدار آن، کاهش می‌یابد.

صندوق بین المللی پول بیان می‌کند در صورتی که در زیرساخت‌ها و منابع انسانی و صنایع اشتغال‌زا سرمایه‌گذاری شود، رشد اقتصادی آمریکا در سال 2021 ، 7% خواهد بود.

تحریریه ترید اسکیلز

1400/05/1

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در print
Print
0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 15 دقیقه است

    0
    افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
    ()
    x