شرکت‌های ارز دیجیتال مشتاق پذیرش مقررات رمزنگاری

شرکت‌های ارز دیجیتال مشتاق پذیرش مقررات رمزنگاری

شرکت‌های ارز دیجیتال مشتاق پذیرش مقررات رمزنگاری

اندرو براگ سناتور استرالیا می‌گوید: شرکت‌های ارز دیجیتال در استرالیا مشتاق پذیرش مقررات رمزنگاری هستند.

اندرو براگ، سناتور استرالیایی می‌گوید که بنیان‌گذاران رمزارزهای محلی، مایل به پذیرش مقررات رمزنگاری هستند تا دارایی دیجیتال را به سمت جریان اصلی سوق دهند. او ادعا می‌کند که مقررات قوی برای بخش دارایی دیجیتال برای این کشور اعتبار بخش است.

سناتور براگ گفت: “در کمال تعجب، من هرگز صنعتی به این اندازه مشتاق مقررات ندیده بودم.” در این راستا لازم به ذکر است اظهارات براگ پس از بیان “گزارش رمزگذاری” به کمیته سنا منتشر شد.

در این گزارش 12 توصیه برای رسیدگی به مسائل کلیدی ارزهای دیجیتال ارائه شده است؛ از جمله این توصیه ها  تخفیف مالیاتی برای ماینرهای کریپتو که از انرژی های تجدیدپذیر استفاده می کنند، مجوزهای جدید برای مبادلات ارزهای دیجیتال، بازنگری کلی مالیات بر عایدی سرمایه در امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)  و قوانین جدید حاکم بر سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) است.

به گفته براگ، این توصیه‌ها استرالیا را قادر می‌سازد تا با حوزه‌های قضایی پیشرو برای صنایع بلاک چین و کریپتو از جمله سنگاپور، ایالات متحده و بریتانیا رقابت کند.

بر اساس نظرسنجی هایی که  نشان می دهد ، حدود 25 درصد از استرالیایی ها یا در حال حاضر یا قبلاً مالک ارزهای رمزنگاری شده بودند، استرالیا را به یکی از بزرگترین پذیرندگان ارز دیجیتال بر اساس سرانه تبدیل می کند.

همچنین اداره مالیات استرالیا (ATO)  تخمین می زند که بیش از 600.000 مالیات دهنده در سال های اخیر در دارایی‌های دیجیتال سرمایه گذاری کرده اند.

cointelegraph

1400/8/11

اشتراک گذاری

Facebook
WhatsApp
Telegram
Email
Twitter
Print

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ
تلگرام
اینستاگرام
پشتیبانی در پیام رسان ها